Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hidegben való futás nem árt...

Hidegben való futás nem árt többet, mint használna?

Figyelt kérdés

Nyáron jártam futni, de mióta este hideg van, abbahagytam. Hiába öltözök fel, az arcom és a fogaim kifagynak...

Most szeretnék újra futni, szabadban, de félek, hogy a hideg még rosszabbat tesz, mint az a +2 kiló rajtam..


2011. nov. 7. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ahhoz kellene egy megfelelően erős immunrendszer, ha nem vagy hozzászokva és könnyen megfázol inkább otthon próbálj edzeni valamit.
2011. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Télen én is áttérek a meleg öltözékre, de van egy pont amikor nincs tovább, és marad a konditerem.

Ha szabadban futsz és könnyen megizzadsz akkor nagyon vigyázz, mert nagyon könnyen meg lehet fázni!

2011. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem épp ellentétes a problémám. Én -10 és 15°C között szeretek futni, ha melegebb van, az teljesen kikészít.
2011. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mínusz öt fokig simán kijárok rövidujjú pólóban futni és egyáltalán NEM fázok.

Ennél hidegebb időben azért magamra kapok egy pulóvert én is, de nem maradok otthon soha!

Csak meg kell szokni, a hideg nem árt senkinek, ellentétben a túlsúllyal és a mozgáshiánnyal.

2020. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!