Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás csak szénhidrát bevitel...

Fogyás csak szénhidrát bevitellel?

Figyelt kérdés

15 nap múlva 5kg-val könnyebbnek kell lennem.

Ha csak szénhidrátot , tésztát, eszek de mindet elégetem akkor fogyhatok-e? Azért nem akarok rendes kaját enni ami a tömegeléshez kell mert félek hogy tartanám vele a tömegem. De még az is játszik a -5kg ba hogy izomból fogyjak. Ha 3%alá megy a testzsírom megbetegedhetek?

Tudom katasztrófális kérdés, tűröm a válaszokat.


2011. jún. 15. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Egyszerű ám, nem annyit eszel mint tömegeléshez és nem hízol. A fehérje-CH arányt is érdemes a fehérje oldalára billenteni. A legjobb az lenne ha kicsit utána olvasnál.

2011. jún. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ha 3%alá megy a testzsírom megbetegedhetek? "


Megnyugodhatsz, büdös életben nem megy 3% alá tzs%-d.

2011. jún. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy miből fogsz fogyni max? Izomból, és mit fogsz növelni? Zsírt, annyira értesz ehhez, mint én az atomfizikához, vagy talán annyira sem.
2011. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TOMAtm ***** válasza:
csak fehérjét egyél 0 szénhidráttal,esetleg egy kis jégsaláta olivaolajjal.ketogén diéta alapjai.
2011. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!