Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Levernétek egy...

Testépítők! Levernétek egy nálatok kisebb birkózót vagy ökölvívót?

Figyelt kérdés
Egy verekedésben, megtudnátok verni egy nálad kisebb bokszolót vagy birkózót.
2011. jún. 27. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Hogy tudna már?

Teljesen más ha valaki küzdősportot űz vagy csak simán testépít. Ha a testépítés mellett nem végzel más sportot akkor igaz nagy leszel de olyan kötött izomzatod lesz, hogy csak a kirakatban fogsz jól mutatni, meg nagy súlyokat emlegetsz, de semmi másra nem lehet őket használni.

Na de ha egy ilyen nagydarab izmos ember még ráadásul valami küzdősportot is űz na akkor az elég kemény tud lenni.

2011. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TOMAtm ***** válasza:
100%
nemhiszem h menne a dolog.bár azis igaz h ha egy jó 110 kilós gyúrós gyerek lenyom a földre akkor ott már vert helyzetben vagy akármilyen 23 danos harcművész vagy.ha egyszer eltalál bealszol.olyan mint bob sapp :) nulla k1es alig van tapasztalata,de mégis leverte 2szer is ernest hoost ot,ami azért nem kis teljesítmény(lévén hoost-ot mr perfect néven tolták k1ben,és jópárszor nyerte is a Vb-t.)
2011. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 7 éve birkózok szabadfogásúban és 4 éve foglalkozok az ökölvívással. Párhuzamosan a kettővel egyszerre. Én 85 kg vagyok, egy 100-120 kg-os testépítőt lazán széttépek. Feltéve, ha muszáj. Erősek a testépítők ez igaz, de túl lassúak és kötöttek. Nem elég nagydarab benga állatnak lenni, bunyóhoz tudás és tapasztalat is kell.
2011. jún. 27. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

mark86


Én ezt úgy szeretem érzékeltetni hogy ütöttem már szét mázsás testépítőt,80 kilós birkózót, de ütött már szét 60 kilós cigánygyerek....

Rohadtul nem ezen múlik,az utcán meg főleg nem...

2011. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert egyik testépítő srác a kondiban kijelentette, hogy ő agyonver bármilyen küzdősportost mindegy az, hogy mennyi ideig csinálja. Érdekes kijelentés volt.
2011. jún. 27. 22:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki azt hinné, hogy provokáció a célom, akkor mondom, hogy nem, nem az. Nincs bajom a testépítőkkel (sok haverom és a tesóm is az), csak egyik csávó ezt nagyon kijelentette. Mert ő szerinte a nagy fizikai erő ellen nem lehet csak úgy technikával küzdeni.
2011. jún. 27. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Én bokszolok és ju-jitsuzok, én birkóztam már nálam jóval nagyobb testépítőkkel, nem nehéz leteperni őket, technikával. Nem elég az erő, technika és a gyorsaság a lényeg.

Bár én láttam már olyat amikor egy nagydarab gyúrós állat elvert egy kick-boxos csávót (aki európa bajnok!), mert lenyúlta a csaját! Majdnem megfojtotta a csávót. Nem kell annyira lebecsülni a testépítőket!

2011. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"100-120 kg-os testépítőt lazán széttépek."

Az jó, mert a 120 kiló az kb mr. olimpia szint, nem hiszem, hogy leállnak veled :)

De lehet van olyan 60 kilós ember, aki meg téged tép szét. Fölösleges ilyenen gondolkodni, aki ilyet mondd, hogy ő ezt meg ezt leveri, ki kell röhögni és ott hagyni.

2011. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!