Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mellizom növelésére milyen...

Mellizom növelésére milyen gyakorlatokat tudtok?

Figyelt kérdés
A fekvenyomáson és amikor ülni kell és összenyomni vmi nemtommit na ezeken kív mit ajánlotok? É ha légyszi írjátok is le hogy kell előre is köszi
2009. márc. 26. 19:38
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
olvasgass: [link]
2009. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Fekvenyomás, nyomás negatív padon, tárogatás, nyomás egykezes súlyzókkal, áthúzás...


body.builder.hu

bodysport.hu

2009. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
fekvőtámasz.
2009. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mellizom növelésére a legjobbak a mellizomgyakorlatok:)
2009. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nagyn vicces volt hülyegyerek-.-
2009. márc. 27. 21:57
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
te vagy a hülye,h ilyet kérdezel inkább:) most öszintén mit vártál azt,h csináld ezt a gyakot így és úgy és akkor az a legjobb! szted ha van legjobb gyakorlat akkor miért csinálják a többi gyakorlatot?? vagy most azt várod,h írjak le neked 320 gyakorlatot? ok: fekvenyomás, fekvenyomás 10fokos padon, fekvenyomás 20fokos padon, fekvenyomás 30fokos padon,tárogatás, tárogatás 10fokos padon, tárogatás 20fokos padon, tárogatás 30fokos padon, tárogatás csigán fekve, tárgoatás alsócsigán, tárogatás felsócsigán, tárogatás csigán 10fokos padon, tárogatás csigán 20fokos padon, tárogatás csigán 30fokos padon, fekvenyomás gumikötéllel, fekvenyomás lánccal, fekvenyomás felső tartományban, fekvenyomás alsü tartományban, fekvenyomás kézisúlyzóval, fekvenyomás kézisúlyzóval 10 fokos padon, fekvenyomás kézisúlyzóval 20 fokos padon, fekvenyomás kézisúlyzóval 20 fokos padon, peck deck gép, fekvenyomó gép, pozitív fekvenyoógép, iso-lateriális fekvenyomó gép, poziítv isolateriális fekvenyomógép, fekvenyomás isolateriálsian váltott kézel, fekvenyomás iso lateriálsion csak egy kézzel, fekvőtámasz, letolás egyenes kézzel, pull-over, fekvenyomás negatív padon, fekevenoymás kézisúlyzóval negatív padon, tárogatás negatív padon, tárogatás csigán negatív padon........ jah és ezek közül az összes csakorlatot körülbelül lehet minimum 15 féle módon végrehajtani. remélem ez megfelelt te iq titán!
2009. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Meg kösz de engem ne hülyézzél le
2009. márc. 30. 18:47
 8/15 anonim ***** válasza:
De kemény legény valaki :D:D
2011. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
neten nagy a szád:)
2011. ápr. 4. 20:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem pofáztam küszöbmajom. Én csak azt mondtam, hogy mennyire kemény vagy másokkal :))
2011. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!