Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet hogy hülyeséget mondok,...

Lehet hogy hülyeséget mondok, de akkor a gyúrás így működik?

Figyelt kérdés
Szóval, amiket itt olvasgattam, arra jöttem rá, hogy akkor először izomtömeget kell növelni, jó sokat, de azzal jön fel zsír is, egy ideig ezt kell csinálni, utána pedig szálkásítani, amikor lemegy a zsír? :D Ha igen, akkor milyen rendszerességgel szoktátok váltani a kettőt?
2011. júl. 5. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mark86


akkor kell szálkásítani amikor már van annyi izom rajtad,hogy nem röhögnek ki ha lemegy a zsír és csak a csontod marad.

2011. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem növelnél tömeget, nem jönne fel izom, ergó mit szeretnél szálkásítani? :) A logika tehát adott.


Sokan a strandszezonra szálkásítanak, télen pedig megy a tömegelés. Tehát úgy átlag március-augusztus: szálkásítás, ezenkívül tömegelés. De ez egyénfüggő, van, aki nehezebben izmosodik, neki felesleges szálkásítani.

2011. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mark86


Én 85 kiló vagyok 173 centihez és még 1-2 évig tömegelek...inkább 2év!

2011. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De ő lehet nem akar disznó lenni!:DDDDD

Én 183 centi vagyok és 83 kiló. Én folyamatosan vegyítem a kettőt. Tehát rám nagyon lassan jön fel plusz súly, de ha feljön akkor az patent lesz! Bár most 12% a testzsírom szóval kicsit megszaladt a paciii.

2011. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az jó súly te
2011. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én meg 99.9 kiló vagyok 172 centihez, és nincs pénzem diétázni.
2011. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, de én azért nem értettem eddig, mert mindenki csak a tömegnövelésről írt :D De mostmár tiszta minden :D
2011. júl. 5. 20:05
 8/11 anonim ***** válasza:
mindenki csak a tömegnövelésről ir.. hát miről írnának? látod, parasztnak sincs pénze diétára.. :P
2011. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát. Káposztás répával meg nem akarok diétázni. Pedig arra lenne :D
2011. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
húú pedig az a jó nyúúltáp ^.^
2011. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!