Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor ez zsír, vagy nem?...

Most akkor ez zsír, vagy nem? Nagyon nem értem a dolgokat. Én 170 cm vagyok és 55 kg, anyu 165 és 85 kg! Rajta semmi narancsbőr nincs, sima a bőre, nekem meg a fenekemen és combomon van narancsbőr. Hiába tornázok, kenegetem, nem ér semmit.

Figyelt kérdés
Miért van ez? Fogynom kellene? Tudom, hogy az zsírszövet, ezért gondolom, hogy diétáznom kéne. Mit egyek? Annyira zavar, tönkreteszi az önbecsülésem! 22/L
2011. jan. 5. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
sok folyadék, rostban gazdag táplálkozás. nem kell fogynod, szerintem csak keveset iszol. a szauna is segít illetve a szárazdörzsölés.
2011. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A folyadékbevitelnek van ehhez köze??Mondjuk jó,ha fél litert iszok egy nap,levest sosem eszem, gyümölcsöt is ritkábban.Akkor lehet,hogy emiatt van?A sok folyadéktól elmúlik?Kb. mennyi idő alatt? Bikiniszezonig...
2011. jan. 5. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
napi fél liter nagyon kevés. napi minimum 2 liter víz kell.(ne cukros üdítőket igyál) ha teheted menj hetente egyszer-kétszer szaunázni is. és a szárazdörzsölést is tudom ajánlani, nekem sokat segített.
2011. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Narancsbőr bárkin lehet, még vékony embereken is.

A folyadékbevitel nagyon fontos, naponta igyál meg 2-2,5 l vizet, egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, tornázzál sokat, de nehogy elkezdj fogyókúrázni, mert így is sovány vagy, csak táplálkozz egészségesen.Amúgy azt hallottam, hogy a hideg-meleg váltózuhanytól szebb lesz a bőr, nem lesz annyi narancsbőr, ez amúgy nem mindenkinek segít, de valakinek szebb lett tőle a bőre, próbáld meg, hátha neked is beválik.:)

2011. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!