Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így jó lesz edzés után...

Ez így jó lesz edzés után (tápkieg)?

Figyelt kérdés
Power proteint(25g) szoktam inni edzés után meg pihenőnapokon. Tudom hogy nem a legjobb, mert főleg szójafehérjét tartalmaz és az lassan szívódik fel, de sajna többre nem futja az anyagiak miatt. Azon gondolkozom, hogy nem lenne-e jobb, ha kevernék bele szőlőcukrot. Egyébként mennyi lenne az ideális, és ez mehetne pihenőnapokon is (mármint a szőlőcukor)? Mellesleg 72kg és kezdő.
2011. júl. 26. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
nem jobb lenne szőlőcukorral hanem KELL bele,mondjuk powerből mehetne dupla adag és 50gramm dextróz.
2011. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és dextróz csak edzés után menjen...
2011. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pihenőnapokon is kell? Jah és utána mennyi idő mulva kajáljak, mert úgy olvastam, hogy ajánlott a vércukorszint miatt. Egyébként köszönöm a gyors választ!
2011. júl. 26. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
egyébként ha megteheted szőlőcukor helyett vegyél vitargo-t. jobb mint a dextróz. ha megtehetném, énis azt venném..
2011. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én kreatinos vitargot vettem

aminostart 6000ért. edzés után 30grammot iszok...tök jó..

nem olyan drága az... ;)

cső

2011. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szőlőcukorral semmi gond, a vitargo sokkal kisebb szintlépés, mint a Power helyett egy rendes tejsavó.

Edzés után menjen mondjuk 50 g szőlőcukor, két adag Power Proteinnel. Utána nem sokkal kaja. Máskor nem kell szőlőcukor, sőt, ha a kajád okés, akkor power sem.

2011. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


A szója felszívódási sebességével meg semmi probléma sincs. Szója izolátum, tejsavó izolátum és kazein van a PP-ben. Ha erre van keret, akkor erre van.. attól hogy nem 100% whey prot szopogatsz edzés után még nem leszel kevesebb! PP-ből 1,5 adag és menjen mellé 35-50g dextróz is (attól függően mennyire bírod a cukrot).

2011. júl. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor duplát iszom mostantól szőlőcukorral.
2011. júl. 27. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!