Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni azt, hogy...

TíJé kérdése:

Hogy tudnám elérni azt, hogy szálkás izmaim legyenek és ne olyan (számomra) zsírnak tűnő izom?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el kondizni... 14 és fél éves fiú vagyok.
2011. júl. 29. 22:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%
Ja és a zsákolás messze az egyik legjobb modszer hogy szálkás legyen a felsotestetek. Amiota eszemet tudom van bokszzsákunk otthon és mikor felvittem a tomegemet magasra persze az zsirral is járt nemcsak izommal, utána elkezdtem futni és zsákolni meg kozosen edzeni az ocsémmel és nem beképzeltségbol de nagyon szálkás lettem. A szálkásodásnál az a lényeg hogy minél kisebb legyen a testzsirszázalékod. Láttszik hogy csak hobbisportolok vagytok és azt hiszitek hogy nagyon okosak vagytok.
2011. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22%
Ja és hol tanultam biologiát? Sehol kulonosebben csak ami a sportgimibe volt. Csak a 40 fokos szorira visszatérve annyit még elárulok hogy ilyen melegbe felgyorsulnak a beslo szervek mukodése ami bizony kaloriaveszteséggel jár. Amugy mitgondolsz miért soványabbak általába az emberek a nyári meleg honapokban mint télen?
2011. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem akarsz zsírt, akkor állíts össze egy olyan tömegnövelő étrendet, amivel nem zsírosodsz annyira. /mert valamennyire fogsz/. Aztán ha van valami tömeged, azt leszálkásíthatod, és akkor nem tök jó lesz neked.


Még annyi hogyha ezt te irtad. Erre nemmondom hogy hulyeség ez abszolut ígyvan. (csak a félreértések tisztázásához)

2011. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A tesódat azért szaunáztatták, hogy víztelenítsék. Gyorsan amúgy sem lehet zsírt leadni, ha valakinek bele kell férnie egy súlykorlátba, azt a futással, és szaunával elvesztett vízzel oldják meg.


A szálkásság kérdése meg rohadt egyszerű. Attól fogsz szálkásodni (fogyni), hogy a tested több kalóriát használ, mint amennyit beviszel. Ezáltal nem zsírégető mozgások, meg edzések vannak, hanem étrend van, ami lehetővé teszi a fogyást.

2011. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!