Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha naponta 2X megicsinálom az...

Ha naponta 2X megicsinálom az edzést akkor hatásos?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy leg toner nevű fitness gépet(olyan mint a leg magic) de nincs hozzá dvd. A neten találtam egy 15 perces edzést hozzá,egy barna hajú frufrus csaj csinálja(lehet h a dvd-n is ez van?)Szóval ha 2szer megcsinálom 1 nap és keveset is eszem akkor hatásos lesz szerintetek?(4 kg-t szeretnék leadni)
2011. aug. 9. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs... arról nem is beszélve, hogy 2x15 perc csúszkálás nem a legjobb választás fogyókúrához.
2011. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ez nem csak csúszkálás. És amúgy sokkal nehezebb mint amilyennek látszik.És tudom, hogy elsősorban izmosít,de nekem az a lényeg hogy ne legyek puha, hanem feszes.
2011. aug. 9. 08:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsősorban egyáltalán nem izmosít ;)

Mint szoktam mondani, teljes testes edzést végezz (nem csak lábad van)! és diétázz... ilyen, hogy feszesítés nem létezik, vagy zsírt adsz le vagy izomtömeget növelsz a kettő nem megy egyszerre.

2011. aug. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
[link] Mi a véleményed erről?
2011. aug. 9. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:

2:25től a kitörés egyik fajtája... ez oké

5:30tól a guggolás megint alap gyakorlat, de pont mint a kitörésnél eszedbe ne jusson akármit is fognod végrehajtás közbe! Legjobb itt is súllyal való guggolás lenne.

9:00tól jön a sima kitörés ezt is jó lenne súllyal csinálni...

12:00 egy sima izometrikus hasgyakorlat.

12:40 fél felülés, nem ajánlom kezdőknek... ha béna vagy elb4szod a derekad.

13:16 Elég érdekes gyakorlat, de nem túl sok értelme van... feknékre hasra valamennyit megy kicsit alsó hátra is talán, de akkor már inkább törzsemelés.

14:20 fekvő ok


Ez még mindig csak FÉL TEST! Se bicepsz, se hát, se váll...

2011. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed, hogy ezzel a sz@rral úgy fogsz kinézni mint a csaj a videóban... hát nem. Ez a csaj egy profi aki súlyzós edzéseket csinál és arra tette fel az életét, hogy a tökéletes testével ilyen sz@rokat áruljon hiszékeny hülyéknek.


Nem néztem végig a videót, de tudom, hogy ilyenekkel nem lehet fogyni. Miért nem jársz el futni, bicajozni, úszni vagy valami ami átmozgat rendesen? Sokkal több haszna lenne, mint az ilyen shit magic-nek.

2011. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na azért ne úgy képzeljetek el mint egy úszógumis lusta valakit.(Vékony vagyok)És kar /váll izmot nem is szeretnék...De hogy lehet hogy nem hatásos ha közben izzadok,fáj stb., másnap izomlázam van..valamire csak jó.És van olyan korongom amin twistelni kell. Az sem jó?
2011. aug. 9. 13:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, bevált...?
ápr. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!