Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjét bele lehet rakni...

Fehérjét bele lehet rakni turmixba vagy hatásosabb ha csak vízzel keverve isszuk?

Figyelt kérdés
Most jelenleg Power Proteinem van, aminek köztudottan elég ihatatlan íze van. Edzés után szoktam olyan turmixot inni este, amiben van zsírszegény túró, és mindenféle gyümölcs, na ha ebbe raknám bele a powert akkor talán ihatóbb lenne, na de így nem lesz e kisebb a hatékonysága mintha simán vízzel keverném ahogy azt szokás?
2011. aug. 11. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan bele teheted, viszont este a gyümölcsökkel óvatosan.
2011. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! akkor kipróbálom így :)
2011. aug. 11. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Én vízzel egyetlen port sem tudtam eddig meginni. Viszont tejjel bármelyikből belökök egy adagot is akár egyszerre..

Amúgy az a különbség, hogy a vízzel hígított verzió talán hamarabb szívódik fel, mint az ilyen összekomponált lötty avagy tejes...

2011. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Edzés utáni fehérjével én sem tökölök így, nem kevergetem, hanem csak vízzel iszom, a gyorsabb felszívódás miatt. De amikor már nem lényeg hogy gyorsan szívódjon, akkor keverném ezzel, mert vízzel tényleg ihatatlan.
2011. aug. 11. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miket isztok, de tejjel sokkal szarabb íze van a tejsavófehérjéknek mint vízzel. Power íze szar, de nem egyszerűbb gyorsan ledönteni, mint túróval meg gyümölcsökkel eszegetni? De ha neked úgy jó, akkor keverd bele.
2011. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!