Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Új vagyok az edzésben, t*nácso...

Új vagyok az edzésben, t*nácsokat várok, bővebben lent!?

Figyelt kérdés
Hali, 16 éves vagyok 175 centi és 58 kg. Elég vézna vagyok és szeretném megerősödni, főleg bicepszre és mellkasra. Miket tudnátok erre ajánlani? Lehetőleg egy pontosabb tervet írjatok, naponta másfél órát tudok rászánni, az alapgyakorlatokkal tisztában vagyok. Kérlek kb számszerűsítsetek is hogy úgy 3-4 hónap múlvára már látványosan jobban nézhessek ki. Esetleg ha jól megy edzőterembe is eljárok majd, ill hetente többször bicajozok is.
2011. aug. 15. 00:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy csak szeretnék kb jól kinézni szexi mellkassal nem mennék rá a teljesítményre :) Valami természetes szerben is benne vok ha az használ. Bármit meghallgatok.
2011. aug. 15. 00:46
 2/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Szexi mellkas, mell-bicepsz, otthon végeznéd, nem akarsz teljesítményt, természetes szer... Milyen sportról is van itt szó?

2011. aug. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fekvő, felülés, súlyzózás ilyesmiket végeznék. Amiket így otthon is lehet. Csak normális alakot szeretnék.
2011. aug. 15. 01:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Srác te nagyon elvagy tájolva. Így a büdös életben nem leszel izmos..


de ha gondolod ugorj cska neki : www.body.builder.hu ALAPISMERETEK elolvasása kötelező!!

2011. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mell-tricepsz: fekvőtámasz

bicepsz-hát: húzódzkodás (ha van rá lehetőséged)

ha nincs akkor bicepsz: mondjuk egy kétkezes 25 kg-os súlyzó.

Guggolást is végezz:

[link]

(Itt megnézheted, hogy kell, ha nem tudod)

2011. aug. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!