Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diéta nélkül tényleg tök...

Diéta nélkül tényleg tök felesleges sportolni?

Figyelt kérdés
176 cm vagyok, 60kg, fiú, és minden nap futok 50 percet. Szeptembertől tervezek kondiba is menni, de tényleg tök felesleges ez az egész hogyha nem diétázok hozzá, vagy nem követek egy étrendet? Csak mert én utálom amikor így követni kell hogy húú most ebből ennyit eszek ebből csak ennyit szabad, meg számolgatni kell hogy ebbe mennyi a fehérje meg zsír meg mit tudom én... Mert ha ezt kell csinálni akkor inkább bele se kezdek. Amúgy a célom, hogy ilyen sportos testem legyen, nem akarok én kigyúrt lenni. Alapból egyébként nem eszek soha gyors kajákat meg ilyen nagyon zsíros dolgokat, meg vizet iszom csak, üdítőket nem, de a normál magyar kajákat eszem (már ha az zsírosnak számít...). Nem, nem szalonnát eszek kolbásszal reggelire :D, de azért főzelékek, levesek, pörköltek, sültek, stb... ezeket igen. Szóval vélemény?
2011. aug. 16. 16:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Nem.

Én 10 évig röplabdáztam. Nem követtem semmilyen étrendet, azt ettem, amit anyám adott. Még is sportos a testem.

2011. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Ráffájel ***** válasza:
Mutass egy képet szerinted milyen a sportos test és megmondjuk.
2011. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Tessék, egy kép pl. : [link]
2011. aug. 16. 16:10
 4/37 Ráffájel ***** válasza:
Mennyi idő alatt akarod elérni?
2011. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Mondjuk 1.5 év
2011. aug. 16. 16:12
 6/37 Ráffájel ***** válasza:
Felejtsd is el akkor így kaja nélkül.
2011. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Hát jó, köszi :)
2011. aug. 16. 16:14
 8/37 anonim ***** válasza:
A sport mindig hasznos. Ha viszont izmokat akarsz növeszteni, oda kell figyelned az étrendedre. Legfőképpen a szükséges fehérjemennyiségre. Persze, ha jönnek az izmok, akkor nem fontos.
2011. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Inuaki válasza:
én egy kolompár achilles-től nem tok komolyan venni tanácsokat :D
2011. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

ezt az alkonyatos bohócnak a formáját mennyi idő alatt lehetne elérni normális eddzéssel, kajával?


18f

2011. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!