Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrással kapcsolatban két...

Gyúrással kapcsolatban két kérdés, edzésterv ill kiegészítő?

Figyelt kérdés

1. Egyetemista leszek. Az egyetem alatt hetente csak 3* tudnék menni kondiba! Csütörtök, Péntek, Szombat! A nyári edzéstervem a következő volt.


hétfő-mell, has // kedd-hát // szerda-kar//csütörtök//váll/péntek-mell,has//szombat-kar


Hogy lehetne megoldani a 3 napos edzéstervet ??? Májusban kezdtem el gyúrni és nekem ez a 6 napos tökéletesen bevált, kezdőhöz képest nagyon jól fejlődtem.



2. Májusban az érettségi szünet alatt kondiztam heti pár alkalommal, akkor elkezdtem enni amiostar rox 78% tömegnövelőt, majd 2 hétre abbahagytam a szóbeli miatt, majd utána egyből elkezdtem. Mondták nekem a "nagy gyúrósok", hogy SZÓJÁT (ISO SOY ) kell ennem, mert az megdobna. A SZÓJA nagyon is bevált. A szója most fogyott el, bírta úgy 3-4 hétig. ÉS mellette Kreatin-drivet is ettem, azt most abbahagyom, mert 4 hétig szedtem és kell hagyni 4 hét szünetet.


Most majd a tömegnövelőt (AMIOSTAR ROX 78% at akarom inni. Mivel ott mondták, hogy az nem nagyon jó, mert azt miindig lopják azt eladják, szóval abból van még 2-3 hétre való ha naponta 2* iszok. Utána mit tanácsoltok, hogy mit igyak, Tömegnövelőt vagy Szóját ? ????


184 cm / 71 kg / normál testalkatom van. se túl kövér, se túl sovány. 19/f


2011. aug. 18. 18:01
1 2
 11/11 FactorY válasza:
ezekre inkább nem is válaszolok....
2011. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!