Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem sportolnak a magyaro...

Miért nem sportolnak a magyarok, miért ilyen lusták?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 20:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nah, voltam a strandon, és csak olyanokat láttam, hogy a 20 év alattiak tiszta girhesek, a 20 felettiek pedig kövérek, vagy éppen abban a tipikus stádiumban vannak, hogy egyenlőre egy kis úszó gumi, de majd egy-két év, aztán meglesz a 100 kg

a lányoknál sem sokkal jobb a helyzet, de a fiúknál ráfogják arra, hogy a "macisat szereti" a lányoknál pedig arra, hogy "van mit fogni legalább"


Ja hízik a társadalom, egyébként én strandon sok izmos fickót láttam, de figyelj nem tudom hol voltál strandon, mondjuk lehet Miskolcon a sok cigó, akik eléggé termetesek. Meg akik pl. fiatalon normális súlyuk (vagy kissé túlsúlyosak) annak a fele felnőtt korára minimum túlsúlyos lesz...

Magunkra kell ügyelni, és nem másokkal foglalkozni...

2011. aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!