Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szétcsesztem a kezem az...

Szétcsesztem a kezem az edzésen. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kondiba járkálok picit emeltem a súlyokat kb 10 kilóval azt így nyomtam és most nagyon fáj a bal alkarom a csuklómhoz közel. feltételezem megerőltettem ez majd elmúlik. viszont teljesen kisebesedett a tenyerem a súlyzóktól. vettem ilyen kína FOS köcsög buzeráns kesztyűt 3ezerér azt lóf@szt sem ért. mit ajánlanátok még kezdő vagyok.
2011. aug. 25. 07:06
 1/7 oyeacch ***** válasza:

Érdekes, én 2500 ért vettem Xfact kesztyűt a a dekatlonba, azzal még most is edzek, már 2 éve.


Csuklót meg pihentesd. Vegyél erős bandázst rá. 10 kilótól nem szabad szétmennie, ne legyél punci.

2011. aug. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
háhá:) de várjál nem a csuklóm fáj hanem csak a bal alkarom. ez izomláz lesz. mind1. siófokon tudsz valahol ien üzletet ahol lehet venni NORMÁLIS kesztyűt?
2011. aug. 25. 07:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alkarod azért fáj,mert még gyenge.Eddz arra is külön,fontos testrész.Egy idő után egyébként a tenyered is megszokja,kesztyű nélkül is,én csak azért veszek,mert ahol edzem,egy kollégium konditerme,és nem a legújabb gépek vannak,alias sok a rozsda:)
2011. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 oyeacch ***** válasza:

Felvidéki vagyok, szóval nem. Nézz gymstarosat, azok elég olcsók, valószínűleg jók is.


[link]


Ha gyenge az alkarod, akkor csinálj függeszkedést, csuklóbehúzástól nem hiszem, hogy jönni fog a fogáserősséged. Vagy ha húzol fel, akkor erősödni fog.

2011. aug. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. aug. 25. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 10 kilót emeltél a súlyokon, az nem kis emelés, hanem nagy. A kis emelés 2,5 kiló vagy kevesebb. A legszarabb kesztyű is kibír fél-egy évet. 2-3ezer Ftod csak van évente rá.
2011. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gripp ***** válasza:
Használj Nsd powerballt, ez a fogásod és az alkarod is fejleszti rendesen. Heavy grip marokerősítőt is beszerezhetsz az sem rossz.
2011. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!