Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a lényeg az edzésben,...

Mi a lényeg az edzésben, (gyúrásban)?

Figyelt kérdés

1: Mármint biológiailag? Mi történik? Minek kénne történnie?

2: Pl. 2 napon gyúrok akkor pihenjek-e a harmadikon?

3: Milyen táplálékot,tápanyagot vegyek magamhoz?


2011. aug. 27. 16:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Fekvőtámasz és húzódzkodás jó lessz neked!
2011. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Az is hozzá tartozik hogy amig regenerálódom addig érzékenyebb a bőröm

Úgyértem krumplit pucoltam megvágtam magam és csipett az a kis vágás de mikor mélyebben vágom, de aznap lustálkodttam meg sem érzem

2011. aug. 28. 20:05
 13/20 dirtboy ***** válasza:
100%
semmi köze hozzá,de nem ártana ha nem vagdosnád magad
2011. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Jah nem vagyok depis csak ez a kicsi vágás csípett de amikor mélyen kenyérszeléskor magamba vágok nem fáj nem csíp:D
2011. aug. 29. 23:13
 15/20 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdés: Mi az a szálkásítás milyen az olyan ember?
2011. aug. 30. 20:15
 16/20 dirtboy ***** válasza:

az olyan akinek alacsony a testzsírszázaléka és emiatt nem fedett az izma.

testépítőknél nem szálkás hanem száraznak mondják mert ők vizet is veszítenek.itt egy példa a szálkás és nem szálkásra, ez ugyan az az ember /Vörös Zoli/ :


[link]


[link]

2011. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Bocs de melyik a szálkás kép és melyik a "száraz"?
2011. szept. 2. 18:18
 18/20 dirtboy ***** válasza:

ezt úgy hívják hogy tömeges állapot: [link]


száraz és szálkás közt az a különbség hogy csak testépítők szoktak szárazak lenni mert ők rengeteg vizet veszítenek versenyre.

szóval ez a száraz: [link]


és ilyen egy sima hétköznapi szálkásság,ő nem száraz hanem SZÁLKÁS azaz kevés rajta a zsír: [link]


összegezve:

szálkás: látszik az izom szépen mert kevés a zsír viszont víz van a szervezetben ugyan annyi mint egy hétköznapi emberben


száraz: zsír nagyon kevés,víz szintén nagyon kevés és az állapot csak rövid ideig tartható kb.3nap utána vizet vissza kell tölteni, a lényege a dolognak hogy a versenyen minél definiáltabb formát tudjon mutatni a versenyző,azaz minél jobban meg tudja mutatni az eddigi évek során felépített izomzatát

2011. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Még pár képet!
2011. szept. 10. 22:16
 20/20 Offthewall ***** válasza:
GOOGLE A BARÁTOD... Body.builder.hu is, eddig minden értelmes válasz, kép onnan lett másolva ha nem tűnt fel. Olvasd el az Alapismereteket... A google-ba meg segítek azt írd be: testépítők szezonon kívül, testépítők diéta közben/szálkásan/ verseny alatt... Ennyire életképtelenek lennének a mai 14 évesek... :D A builderen találsz gyakorlatokat, étrendeket, kalóriatáblázatot, képeket, amit akarsz...
2011. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!