Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Ti hogy bírjátok...

Testépítők! Ti hogy bírjátok a nyarat?

Figyelt kérdés
Fejlődtök rendesen erőben és izomban úgy,mint máskor?Bírtok annyit kajálni?
2011. aug. 30. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Kajálásban kissé meg csökkent a készlet, egyszerűen alig van étvágyam. Leépülni szerencsére nem épültem le nagyon de most jelenleg csak szálkásítok túl nagy izmokat még egyenlőre nem tervezek. Edzeni szinte alig bírtam mert a terem ahová jártam ott gatyarohasztó volt a hőség és a tulaj sem tudott mit kezdeni, így kénytelen voltam a pincémben edzeni maszekba mert egyszerűen már nem lehetett 10 percnél tovább bírni a kondiba. Ez van lassan visszatérek.
2011. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
a legmelegebb napokat alig bírtam ventilátoros edzés volt anélkül már nem élnék.fejlődni nem igazán fejlődtem mert nincs meg a kellő proteinem sajna,majd ha lesz megint állásom/pénzem majd az megdob egy kicsit fejlődésben
2011. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
étvágyam volt, edzéshez kedv kevésbé a 40 fokokban :S eleve már a meleg is lefárasztott
2011. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Edzéssel nemvolt bajom,csak a kaját nem kívántam annyira a nagy melegben..
2011. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nyáron inkább a pénzzel, és az életmóddal van a baj... De az edzés megy, enni bármennyit tudok...
2011. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
étvágy nagyon lecsökkent, alig tudtam leküzdeni a kaját. edzeni is éjjel jártam, 10 után. fejlődni nem fejlődtem sajnos, de tavasszal sem... már elegem van eléggé, hogy rengeteg pénzt,időt,energiát ölök bele, és semmi...
2011. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én jártam rendesen nyáron. az evés nagyon visszamaradt , és mivel sok volt a szabad idő, a pia és a buli is visszafogott, de azt elmondhatom , hogy , ha nem is fejlődtem, vissza nem estem se súlyban, se testileg. Nyáron szerintem elég ha az ember képes megtartani amit addig felépített. Mert ugye nyáron pihenni kell! :D
2011. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!