Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítséget kérek, mezomorf,...

Segítséget kérek, mezomorf, vagy endomorf vagyok? Linkeltem képet is!

Figyelt kérdés

A diétám elején:

[link]


2 héttel később:

[link]


Én először mezomorfot gondolnék, mert annyira nem vagyok kigömbölyödve, de a szálkás izomzat nem igazán jellemző rám. Ráadásul ránézésre körte alkat vagyok (vagy nem?) amit az endomorfhoz szoktak sorolni.


2011. szept. 4. 13:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
hát valahol a kettő között vagy szerintem bár inkább ektomorf vagy mert könnyen felszeded az izmot,zsírt stb. de könnyen le is adod szóval valahol a kettő közt ugy ítélem meg , sexy kép jól nézel ki mellesleg az diéta előtt nekem jobban bejössz :D
2011. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

akkor most melyik? mert itt az ektomorf is szóba került, ami sztem tuti nem vagyok, mert azok nagyon vékonyak és alig híznak. Egyébként volt, aki azt mondta, hogy jobban néztem ki előtte, nade milyen úszógumim meg hasam volt már :S és alig találtam magamra normális nadrágot...

még most is ha megnézed, a combom elég hájas, szal még tuti folytatom kicsit tovább a diétát. Csak ahhoz tudnom kéne hogy endo v. mezo vagyok, mert akkor úgy alakítanám az étkezést.

2011. szept. 4. 13:58
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
endomorf vagy ez biztos de ügyelj rá nehogy vissza szedd a felesleget már ha nagyon komolyan gondolod, az előző válaszoló voltam
2011. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 oyeacch ***** válasza:
100%
Jól elbasztad. Előtte sokkal jobban néztél ki, ha ment le súly az tuti nem zsír volt. víz+izom.
2011. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 oyeacch ***** válasza:
Jobban megnézve lábadról talán ment le egy kicsi. Milyen diéta vót?
2011. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

ezt nem mondod, előző, és az nem számít, hogy a diéta előtt akkora hasam volt, mintha a 4. hónapban járnék? Meg hogy olyan durván rálógott az úszógumi a bugyimra/nadrágomra, hogy nem mertem 1 feszes pólót se felvenni?

A derekamból 8 cm-t fogytam

A hasamból (köldöknél) 7-et

Fenékből 5-öt

combból 5-öt...

2011. szept. 4. 14:25
 7/19 A kérdező kommentje:
1400 kcal, sok fehérje, kevés ch. Étrendet a Lifetiltről szedtem.
2011. szept. 4. 14:26
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta típus úgysincs uh én 40-40-20 arányban mezo-endonak-ektonak mondalak.

Ektomorfot is látok,mert szűk a bordázat,mondjuk nőknél pontosan ezt nem tudom megítélni és a csukló vastagságod sem látszik a váll sem olyan széles.

Egyébként valóban,az első linken a bal oldali képen a legjobb a forma.

2 hét után meg felesleges még fotózkodni.

A legrövidebb diéta is kb 2 hónapos.

2011. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez egy kicsit megnyugtatott. De annyira meglepő hogy valaki a hájasat szebbnek látja, hogy azon gondolkozom, abbahagyom... ha idáig szerintetek rossz irányba ment a dolog, akkor mennyire ronthatom el magam 2 hónap alatt? :S Ráadásul a sok lemondás, akkor inkább egyek pizzát és legyek olyan mint az első képen?
2011. szept. 4. 15:15
 10/19 oyeacch ***** válasza:
Ha tényleg magas fehérjén vagy akkor nem fogod elszarni, lehet, hogy azért volt furcsa mert most fehér vagy akkor meg barnább.
2011. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!