Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Picit tuningolnám a karomat -...

Picit tuningolnám a karomat - Ajánlanátok vmi vízmegkötő szerűséget? XD (16vagyok)

Figyelt kérdés

Járok edzőterembe rendbe van az étkezésem is (am tömegnövelőzök) és gondoltam valamivel megdobom karomat LÁTSZATRA!!

((Mindenki tudja hogy a víz nem egyenlő az izommal tehát nem kell elmondani.)) Koksszal hagyjatok az nemkell...


2011. szept. 6. 23:18
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és tudom hogy időleges (amíg szedem addig van "hatása") :)
2011. szept. 6. 23:20
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hány kalóriát tartalmaz az étrended?
2011. szept. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
pihenőnapokon 2400 körül edzésnapokon ÁLTALÁBAN 3100 körül max. Fehérjebevitelt 2g/tsk ra tettem EVERYDAY mer szénhidrát meg a csapból is folyik..:)
2011. szept. 6. 23:41
 4/19 A kérdező kommentje:
bár senki nem kérdezte de leírom hogy 82kg vagyok 179 cmhez.
2011. szept. 6. 23:42
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
danabol tesó
2011. szept. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 oyeacch ***** válasza:
Kék osztriga bárban megszintolozzák, pénzt nem kérnek, csak az ánuszodat kell, hogy bedobd a közösbe.
2011. szept. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 dirtboy ***** válasza:

napi 2g/tskg protein ahogy írtad, mellé 5g/tskg ch,megfelelő mennyiségű vitamin,rostok,egy kanál lenmagolaj

ezek mellé jó edzés:

[link]


[link]


[link]


csodaszerek nincsenek ettől többet nemtudok segíteni. a lényeg a jó kaja és jó karedzés.ennyi

2011. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Olyan hogy vízmegkötőt maximum orvos fog felírni neked...

Kreatinra mondják ezt, de aki ért hozzá tudja hogy hülyeség. Ideiglenesen a sejtek térfogata megnő, mert a vízfelszívása is nő a sejteknek. DE ez nem azért kel mert nagyobb a sejt így nagyobb az izom is, hanem azért, hogy ilyenkor a sejtek több tápanyagot tudnak felvenni, tehát gyorsabban fejlődik az izom.

2011. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

mondtam kokszot ne írjatok!!!


edzéstervet énis bodybuilderről szedtem ám:) köszi

2011. szept. 7. 10:57
 10/19 Gondola ***** válasza:
Nem úgy van,ha azt akarjátok,hogy kevés víz legyen bennetek,megnövelitek pár napig a folyadék bevitelt,aztán csökkentitek hirtelen,és így a szervezet ugyanúgy ürít?Ezáltal kimegy a felesleges víz,tehát természetes vízhajtó.Na most,ha ez így van,szerintem az ellenkezőjét kell csinálni,mert minél kevesebb a víz bevitel,a szervezet azt vissza fogja tartani,nem?Na meg ott van még megkötőnek a só is,amit gondolom nem nagyon lehet fogyasztani,pont ezért,de ellenkező esetben?
2011. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!