Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Picit tuningolnám a karomat -...

Picit tuningolnám a karomat - Ajánlanátok vmi vízmegkötő szerűséget? XD (16vagyok)

Figyelt kérdés

Járok edzőterembe rendbe van az étkezésem is (am tömegnövelőzök) és gondoltam valamivel megdobom karomat LÁTSZATRA!!

((Mindenki tudja hogy a víz nem egyenlő az izommal tehát nem kell elmondani.)) Koksszal hagyjatok az nemkell...


2011. szept. 6. 23:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
várjatok valami nem jó. a szervezet annyi vizet tart vissza (szinte semmit +ba) hogy az optimális legyen. ha kiszárítom magamat azzal nem lesznek nagyobb karjaim mert elfogyott belölem aza víz és innom kell de ha iszom az egyensúly visszaáll. nem?
2011. szept. 7. 14:16
 12/19 TOMAtm ***** válasza:
61%

Synthol -természetes olaj,be kell injektálni a karodba.ott megreked az izomszövet közt és JÓVAN nagyobbnak fog látszani a karod.pár hét max 1 hónap amíg felszívódik.sosem használtam,de tudom milyen.

CAUTION!! -Egy normális gyúrós azonnal kiszúrja h nem igazi izom,de a csajok nem fogják észrevenni(ha túladagolod akkor fájhat az edzés azt hallottam,olyantól aki használta vádliba,versenyhez).

2011. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 TOMAtm ***** válasza:
100%
na itt egy syntholos gyökér,bár gyúr is de azért nagyon látszik h mit nyomott http://www.youtube.com/watch?v=TN7guQMoyI4
2011. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

aszem ez is olyant szedet vagy mi http://www.youtube.com/watch?v=fmu_h8HCiGo

de ez már undorito

2011. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
hm...$ :/
2011. szept. 7. 20:57
 16/19 A kérdező kommentje:
2011. szept. 7. 20:59
 17/19 anonim ***** válasza:

jáááj ezek a videók :/ vagyis a táncos, az 1.-vel semmi baj :D


Kérdező, vagyis inkább aki a vízhajtós példát írta. a vesékben valami baromira jó saját visszacsatolásos rendszer volt, nem emlékszem rá már részletesen, de ahogy hígul a véred, a kisebb ion cc miatt nagyobb vizelet kiválasztás lesz, míg ha kevés folyadékot viszel be, töményebb lesz a véred stb. nagyobb ion cc miatt kevesebb folyadékot választanak ki a vesék.

ez eléggé pontos, nincs olyan, hogy egyik nap többet vagy kevesebbet iszol, de a szervezet még az előző napi adagot választja ki. ergó a sivatagi léthez sem lehet "alkalmazkodni" egy embernek, viszont ahogy bekerül a vízszegény környezetbe, rögtön takarékos lesz a szervezet, mivel keveset iszik.

2011. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 balazs00xx ***** válasza:

a Syntholtól nagyon komoly bajod lehet ! ! ! a kox-tól is problémáid lehetnek ha nem megfelelő stb.. de lényegtelen 16 éves vagy, nyomj le RENDESEN egy kreatin kúrát Volumass 35- és multivitamin társaságában és edzés közben igyál meg kb 2 liter vizet ! majd előtte és utána is !


hali :) ; ) én ezt ajánlom

2011. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
én meg ezeket csinálom:)
2011. szept. 10. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!