Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózom, és szeretnék tanácso...

Fogyózom, és szeretnék tanácsot kérni hogy milyen gyakorlatokat csináljak hogy már a fogyás közben tudjam formálni a testem? Több lent!

Figyelt kérdés
Nos 98 kg vagyok, jelenleg sétálok napi szinten tempósan. Elsődleges hogy fogyjak, de közben szeretném formálni is a testem. Az egész testem egy problémás rész, de szeretnék mell, fenék, has formáló, "izmosító" gyakorlatokat kérni amit otthon tudok végezni! Nagyon megköszönném a válaszokat! 22/L
2011. szept. 14. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem kell ide gyakorlat,kedves!

heti 3-4 nap járj le kocogni 1 órát.lassú kocogás! meg lesz az eredménye, MINDENEDET formálja!

2011. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bix ***** válasza:

kalória szegény étrend mellett kizárt hogy izmot pakolj fel. az meg hogy formásodni nem létező fogalom. vagy fogysz vagy izmot pakolsz fel.


a lényeg az lenne neked, hogy úgy fogyj le, hogy a lehető legtöbb izmodat megőrizd. ennek van pár kulcsa, pl hogy megfelelő mennyiségű kalóriát be KELL vinni, testsúlykilónkét 1-1.5g fehérje mellett, és MINDEN izmodat terhelni kéne megfelelő mértékben. nem csak a futás kell, de felsőtestet se szabad hanyagolni... pl súlyzós edzések...tudom tudom, de ez a leghatékonyabb...


ha sikerül megőrizni az izmaidat akkor a végén feszes lehetsz mert a bőr nem zsíron fog lötyögni hanem izom lesz alatta.


olyan hogy fármásodás nincs. nem mellesleg minden csaj mást ért formásodás alatt:D

2011. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm az eddigi válaszokat. A fogyim nem arról szól hogy megvonok magamtól bizonyos ételeket, hanem mindent csak kevesebb mennyiségben. Azért is szeretnék "formálni" hogy ne legyen lötyögő fityegő testrészem, ez elsősorban a hasam, a felső karom, és a mellem... Kocogni még nem szeretnék majd ha lement valamennyi kiló, az ízületeim miatt. A súlyzót helyettesíthetem mondjuk vizes palackkal is?
2011. szept. 14. 20:02
 4/8 bix ***** válasza:
sajnos a melleden sokat nem fogsz tudni javítani... megpróbálhatod de egy cserélhető tárcsásra érdemes lesz beruházni, nem két hónapra veszed...
2011. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a tempós gyaloglás kezdetnek jó, de tényleg tempöós legyen és huzamos ideig. A bicajozás is hasznos, és ha csinálnál ilyen normis, rékás dvd-re gyakorlatokat, az is hasznos lehet. Nagy súlyról van szó, tehát logikus, hogy ilyenkor még nem lehet annyit mozogni és olyan intenzitással, mint réka, de lassan belejössz, és csak úgy apadni fog rólad a szír.

Ezek a fehérjés-számolgatós hülyeségek nekem nem jönnek be..Én csak magamtól mozgok, mégis jó. -20 kg.

2011. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: kettlebell
2011. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi az a kettlebell?
2011. szept. 16. 16:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Google nagy barátod ám, de tessék:

[link]


Ne ijedj meg tőle, a legjobb alakot csinálja a világon, szálkás, izmos, atléta és funkcionális.

2011. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!