Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Éreztetek valaha...

Testépítők! Éreztetek valaha igazán izomlázat a deltáitokban? De olyan tényleg igazit, ami fáj.

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mennyi és milyen gyakorlatok után?
2011. szept. 18. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen. Kb. minden edzés után :)

Egykezes evezés, evezés - ezektől durván kikészül az izom.

2011. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az izomláz apró izomsérülésektől van, amik megtelnek folyadékkal, az feszít, attól fáj.
2011. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen,de föleg a combomban guggolas utan,az mindig kikeszit,aztan 2napig nem birok lepcsözni!
2011. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Több féle izomlázvan..nekem a hátam a legerősebb testrészem elég régóta edzek. De egyetlen egy olyan HETEM volt amit soha nem felejtek el.

Itthon edzettem a lépcsőfeljáró nekünk olyan, hogy simán lehet a lépcsőfokon húzodszkodni. De csak úgy, hogy az új hegyével kapaszkodok magyarul az alkarra is igencsak stimulált..aztán 10*10 es széria után úgy be durrant, hogy 1 hétig én nem is tudom miért de olyan fittnek éreztem magam, hogy úúristen, mindenki mondta, hogy mi történt velem. Mert vagy 10 centit szélesedtem nem tudom az, hogy történt..aztán szépen visszahúzodótt a dolog:D de utánna olyan fájdalmam volt, hogy otthon kellett maradnom. Nekem ez egy emlékezetes és definiálhatlan emlék volt:D:D

2011. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de én a vállakra vagyok kíváncsi nem a hátizomra.
2011. szept. 18. 23:11
 6/11 Aquir ***** válasza:
Na az engem is érdekelne, hogy miért a hátról írt mindenki! :) Általánosságban véve annál az izomnál tudsz nagy izomlázat elérni, amelyiket a legjobban érzed és legjobban meg tudod edzeni. Nekem pl vállban ritkán van nagy izomláz. Ilyenkor le szoktam sokkolni az izmot extrém magas ismétlés számmal!
2011. szept. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én személyem szerintem nem nagyon oldalsó deltát és sok sorozattal megküldöm akkor már ég mint atom de másnak már nem nagyon érzek semmit, elsősorban hát izmom ami igazán bedurran evezés, felhúzás, bicepsz állva a bicepszem bedurran és még mellezésnél sima fekvenyomás na itt szokott fájni pár napig de utána megszokom és adom neki
2011. szept. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, miért vagytok ennyire büszkék az izomlázra, mikor az nem jó és nem hasznos dolog. Nem akkor "épül" az izom, ez tévhit. Csak kárt okoztok vele magatoknak.

Második

2011. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok buszke rá csak az az érzésem hogy a vállaimat nemtudom keményen megedzeni. Azért tettem fel a kérdést.
2011. szept. 19. 15:22
 10/11 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 11:59


minek szólsz bele ha nem értesz hozzá nagyokos? akkor keletkeznek mikrosérülések több tápanyagot viszel be és ezáltal beépül az izom, de előfordul ha nem lessz izomláz már megszoktad a terhelést esetleg intenzitásnövelő technikákat lehet nyomatni.

2011. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!