Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan gyúrhatok nagyon...

Hogyan gyúrhatok nagyon hatékonyan bicepszre (otthon)?

Figyelt kérdés

Konditerembe nemszívesen járok, így itthon kezdenék erősíteni, mert észrevettem már egy ideje, hogy elég hamar elfáradok, és elég kicsit is ütök...


Szóval, ha valaki tud jó edzéstervet, írhatna :)


BodyBuilder honlapot néztem, de ott nemírja, hogy mennyit, milyen gyakran eddzek.


Köszi előre is :)


2011. szept. 19. 20:55
1 2
 11/17 Takumi ***** válasza:
Ütés ereje tömeg+gyorsaság. A töppit olvasd el a neten.
2011. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Minden nap hülyeség lenne csinálni mert az izmoknak is szükségük van pihenőre ha nem pihennek eleget többet pusztítasz el mint amennyit építesz.
2011. szept. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 bix ***** válasza:

az izomsejtek száma egy 45 kilós emósnál meg egy 140 kilós testépítőnél is közel azonos, a keresztmetszet ami eltér jelentősen... elég nehéz elpusztítani izomsejtet így edzéssel ezt nem lehet megtenni...


más kérdés hogy megfelelő pihenés nélkül folyamatos nagy terhelésre nem regaál túl jól az izom... ebben igazad van,a pihentetés is fontos

2011. szept. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
90 kg-os vagyok, kb 190 magas, sajnos a súlyom nem izomból ered, ezek alapján mit gondoltok, hány Kg-ssal kezdjem el, és mennyi idő múlva váltsak (kb.)
2011. szept. 20. 07:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom még aktuális e az utolsó kérdésed, de mindig annyival kezd, amivel be tudod gyakorolni szabályosan a gyakorlatokat, de érzed, hogy meg van terhelve, dolgozik tőle az izom.
2011. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
mit jelent az hogy 4X10 4-szer 10 perc?
2011. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

4x10 gyakorlat, ha jól tudom

10 gyakorlat után váltás következő fajtára/pihenés, és kör/pihenés végén újra 10

2011. dec. 19. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!