Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A nap melyik szakában ér a...

A nap melyik szakában ér a legtöbbet a mozgás?

Figyelt kérdés
Lehetséges az hogy este jobb,mert én úgy érzem hogy jobb mint délelőtt vagy délután.
2011. szept. 24. 21:18
 1/3 anonim válasza:
Szerintem is jobb este, mert ha délelőtt sportolsz, és lefárasztod magad, akkor egész nap fáradt leszel. Este meg kialszod.
2011. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem a reggeli (6-kor) bringázás be az egyetemre (1 óra) "ért" a legtöbbet mindig, úgy kellett lecsapni, mert az elején nagyon fáradt voltam, de úgy kiszellőzött a fejem és felfrissültem, mire beértem, hogy a 8 órás órámon úgy kellett lecsapni, hogy nyughassak már:)) Emellett az esti még szintén jó, már csak a pihenés miatt, meg ha pl hegyekben tekersz egymagad, nagyon jó hangulata is van:)
2011. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
késő délután, este a legjobb edzeni, mert ilyenkor már az izmok nem merevek, mint reggel. és ez főleg a súlyzós edzésekre értendő
2011. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!