Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel kezdjem el a testedzést?

Mivel kezdjem el a testedzést?

Figyelt kérdés
Átlagos, sportos testalkatú vagyok, korábban sportoltam is, de nem eléggé izmos. Szeretném magam szálkásítani, főleg a felsőtestem. Érdekelne milyen gyakorlatokkal, mivel kezdjem az edzést. Szeretném a hasamat is izmosítani, kicsi felesleg van rajta. Olyan gyakorlatok érdekelnének amit otthon lehet végezni, max 1-2 súlyzóval. Érdekelne, hogy heti hány alkalmat ajánlotok és hány percet? Ha azt végzem, kb mikor lehet látszata az edzésnek? Érdekelne az is, hogy megy-e így tömegnövelő szer nélkül, mert én azt semmiképp nem akarok szedni, mert az csak felfúj és én azt nem akarom. Köszi a segítséget és a normális válaszokat :)
2011. szept. 25. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Most valójában mit is akarsz? Tömegelni, vagy szálkásítani? Előbb döntsd el. Egyébként az edzésterv tömegelésnél és szálkásításnál is ugyanaz jobb esetben.
2011. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 *Glissade* ***** válasza:

Előbb olvass utána a dolgoknak.

Mert a szálkásítás és a tömegelés nem ugyanaz!

Hogy heti hány alkakom, hány perc az attól függ milyen szinten vagy.

Van akinek fél óra is sok, van akinek meg heti 4x is kevés.

Hogy mikor látszik meg? Attol függ hogy nézel ki most, mennyi és mit eszel, mi a genetikád.

2011. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet nem jól fogalmaztam, de írtam, hogy nem felfújatni akarom magam, hanem kicsit izmosítani. Most átlagos a testalkatom, vékonynak nem mondható, szóval közepes, csak nem elég izmos. Ezen szeretnék változtatni.
2011. szept. 26. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!