Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az a sparring? (Kérdésed...

Mi az a sparring? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Csak mert itt sok helyen látom,hogy így meg úgy ennyit meg ennyit szoktunk/kell sparringolni,gondolom vmi küzdősportos cucc.
2011. okt. 1. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%

[link]


"Sparring is a form of training common to many martial arts. Although the precise form varies, it is essentially relatively 'free-form' fighting, with enough rules, customs, or agreements to make injuries unlikely. By extension, argumentative debate is sometimes called "verbal sparring"."


Szerintem a 21. szazadban az internet hasznalata mar az alapmuveltseg resze kellene, hogy legyen... :-D Azert ne szivd mellre! Mi valszeg nem vagyunk kuzdosportolok. (en biztosan nem)

2011. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Így 6 év után jelenleg ez az első találat a sparringra, ez a kérdés, én is ügyesen rákerestem, és örülök, hogy valaki feltette, mert itt koncentráltan megtalálható a válasz. Persze nem az első kommentben, ami visszairányít a google-re, szóval a trágár személyeskedést leszámítva egyetértek a kérdezővel :D
2017. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

OFF: ez a dirtboy vmi ritka primitív.

Gondolom, ő is vmi frusztrált gyári melós lehet, aki itt adja ki a feszültségét.

2021. dec. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Még 2022-ben is hasznos volt a kérdés 😁
2022. okt. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!