Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta mellet napi egy két óra...

Diéta mellet napi egy két óra sporttal mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
menyit fogyhatok ugy körülbelül egy hónap alatt?
2011. máj. 10. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
4 hét - 4 kiló.
2011. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt hallottam hogy kezdetben hogy kezdetben többet is le lehet fogyni. Ez igaz lenne ha igen hogy lehet egy kicsivel többet?
2011. máj. 10. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hány kiló vagy most, milyen a diéta és mi az a sport.

Havi 4-5 kg-nál többet fogyni lehet ugyan csak egészségtelen, megnyúlik a bőröd és ha abbahagyod visszhízod a dupláját.

A másik, hogy nem csak a kg számít, ha sportolsz növekednek az izmaid amik nehezebbek mint a zsír, tehát a súlycsökkenés nem látványos, de átalakul a tested.

2011. máj. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ...

Én ugyanígy kezdtem - bár nem tudom, mit értesz diéta alatt, én napi 1200 kcal-t -, és egy hónapig tartott, mire végre beindult a fogyás, pedig rengeteget edzek. Mármint egyik nap egy óra aerob/kardio, másik nap 40 perc aerob/kardio+60-80 perc Rubint Réka. Ha nagyon kész vagyok, akkor tartok pihenőnapot, és nagyon sok fehérjét fogyasztok. Centibe meg méretbe már kezd látszani a dolog, de a mérleg még mindig nem mutat változást, valószínűleg azért, mert izmosodom is, ami többet nyom, mint a zsír.

Nem is baj, jobb, mintha az izmot a hájjal együtt égetné el a szervezet:)

2011. máj. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attol is fugg most hany kilo vagy.De amugy kb.4-et.
2011. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most 90 kg fölött vagyok és bicikli és foci a sport most a sulycsökkenés nekem se lenne muszály mert izmosodni is jó lenne csak sokkal kisseb hasat és véknyabb combot szeretnék mert az nagyon rám fér
2011. máj. 11. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!