Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki diéta...

Van itt olyan, aki diéta nélkül, csak sporttal fogyott?

Figyelt kérdés
4-5 kilót szeretnék leadni. De a diétáknak nem vagyok a híve, főleg azért mert ha abbahagynám a diétát, akkor visszahíznám.
2011. okt. 4. 10:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ettem chipset, sültkrumplit, mindent ami káros és finom, elkezdtem hízni, sürgős ütemben elmentem shaolin kungfuzni, mert megnéztem egy edzést és láttam, hogy 2 óra kőkemény izzadás az egész, mondom ez jó lesz és simán lefogytam.

Eszek normálisan is, de képtelen vagyok figyelni ilyesmikre, ha én chipset akarok, chipset eszek. :D Sőt, én lány létemre is elég durván elkezdtem izmosodni, pedig heti 2x csinálom 2 órában. Nem tudom mások milyen sportot űznek, ami 20%-ban fogyasztja őket, nekem 100%-ban bevált. Ha pár napig odafigyelek, hogy ne egyek semmi gázos kaját, sőt akár hetekig, akkor meg 3-4 kilókat fogyok. Bár nálam a 2-3 kiló súlyingadozás egyik napról a másikra elég gyakori.

Sőt az is kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, mely krónikus hízáshoz vezet kezelés nélkül, és amióta gyógyszert szedek rá, hogy visszaálljon az anyagcserém normálisra, még inkább fogyok.

Aki csak néha fut öt percet, az ne csodálkozzon, hogy semmit sem ér vele, én kemény sportról beszélek.

Különben barátom nálam még rosszabb, ő hihetetlen mennyiségű édességet és hasonlót képes egyhelyben elpusztítatni, és miután elhízott elkezdett egy küzdősportot és azon kívül, hogy lefogyott, megizmosodott.

Mindegy mit csinálsz, legyen intenzív.

20L

2011. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Sőt, én lány létemre is elég durván elkezdtem izmosodni, pedig heti 2x csinálom 2 órában"

kezdő szindróma, a tested észrevette, hogy vannak izmai.


" Ha pár napig odafigyelek, hogy ne egyek semmi gázos kaját, sőt akár hetekig, akkor meg 3-4 kilókat fogyok. Bár nálam a 2-3 kiló súlyingadozás egyik napról a másikra elég gyakori."


szerintem tökéletesen megválaszoltad magad, a súlyingadozásod hormonműködésen túl vízveszteség, bélcsatorna ürüléséből is származik. ez nem fogyás, azt zsírra értjük általában. vagy izomra.


és komoly harcművészetek már csak ilyenek.. próbálj meg hízni mellette (Challenge accepted! wont work..)

de hát aki ilyen Rubint Réka szinten van, az mit tud az izomhasználatról, Kedves Kungfus lány? szerintem semmit..

2011. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
.. de egyetértek, én is minden fogyni vágyót elküldenék HM-re vagy KS-re.
2011. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!