Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő lehet egy ilyen...

Mennyi idő lehet egy ilyen testalkat elérése?

Figyelt kérdés

Átlagos testalkatú férfi vagyok, kicsit vékonyabb típusú(izomzat szempontjából) de magasabb testzsírszázalékkal ( derék táj, has alsó rész)

adatok:179cm 68kg


Célom egy olyan külső elérése, ami a videón szereplő srácnak van.


Jelenleg napi szinten kardio( szobabicikli, kocogás, taposógép) kb 45 perc/alkalom hetente legalább egyszer focizok 2 órát mellette, kétnaponta hasizom erősítés, saját testsúlyos gyakok( fekvőtámasz, tolódzkodás,) + be szereztem egy multifunkcionális edzőgépet, hamarosan kezdenék heti 3 súlyzós edzést is a kardiot egy kicsit visszavenném, de legalább heti 4 alkalom így is.

Az eddigiekkel szépen, csökkent a derekam és hasamon a felesleges, erősödnek a hasizmok, és mellizom is egy kicsit. Ha elkezdem a súlyzózást értelemszerűen többet fogok enni.

Szerintetek mennyi idő lehet, egy olyan testalkat elérése, ami ennek a formának van?


http://www.youtube.com/watch?v=Ze_nOP3aYks


2011. okt. 18. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi idő, azt nehéz megmondani, de nem jövőhéten lesz, az biztos. :D Helyes táplálkozással, megfelelő edzéssel és pihenővel lehet gyorsítani a folyamatot. Amúgy, ha nincs sok zsír rajtad, akkor már kezdhetnéd a tömegelést, majd lediétázod, ha már van rajtad valami izom is.
2011. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem túl bonyolult.

ráguglizol a gyerekre és láthatod,hogy a színészkedés mellett komoly triatlon versenyző is,szóval nem véletlen ez az agár testalkat nála.

2011. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen a versenyzői múltja egyértelműen benne van.. látszik rajta, hogy rengeteg munka, mozgás van mögötte, nekem ez a külső sokkal jobban tetszik, mint egy konditerembe kigyúrt, de mellé jó zsíros forma külseje! De tudom hogy, nagyon sok idő meg kitartás ezt elérni, sok sok kardioval még a legnagyobb kondizás mellett is. De ez az ideál az biztos! Hát a derekamon még jócskán megragadt egy jó adag zsír,(oda hízok először így onnan is megy le utoljára) azt szeretném lekapni mindenek előtt, és utána neki állni az izomépítésnek.

Viszont ha az edzések mellé kardiozok is majd rendesen, elég komoly mennyiségű kajákat kéne ennem hogy erősödjek nem?

2011. okt. 18. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt tessék elolvasni!

[link]

2011. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Értem, tehát amikor elkezdem az izomépítést, a kardio edzéseimet érdemes aerob mozgássá alakítani, ez meg is oldható; viszont a heti 1 -2 fociról semmiképp se tudok lemondani, az pedig kőkemény 1-2 órás kardio...
2011. okt. 18. 23:10
 6/6 lee12 ***** válasza:
nem kell arról lemondani:D azért nem kell olyan kő brutálul venni
2011. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!