Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockahas. Lehetséges lenne?

Kockahas. Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Valszeg sokan elfogtok hajtania francba de ez van.

Tehát 14 vagyok 167cm magas és 47kg...(tudom tudom...vékony vagyok..)Nem vagyok túl izmos de először kocka hasat szeretnék aztán áttérnék a többire.A hasamon van is zsír tehát eltudnám kezdeni.Az a baj,hogy még soha nem csináltam ilyet.Nagyon megköszönném ha segítenétek nekem egy étrendet és edzéstervet összeállítani amivel elérhetném az áhított kocka hasat.Általában naponta 5* kajolok.De nem hízok sehová.Vagyis hízok csak nehezen.Általában vizet iszok.Tehát?Szerintetek?

A hasznos válaszokat felpontozom.


2011. okt. 22. 15:23
 1/10 dirtboy ***** válasza:

az a probléma merülne fel később hogy hiába csinálsz most kockás hasat az később eltűnne mikor tömegelsz hogy a többi izmodat fejleszd.

úgy nem tudsz mondjuk fel menni 47 kilóról 70re hogy kockás maradjon a hasad mert a tömegnövelő étrendtől úgyis fogsz egy kis zsírt felszedni.

nem tudom világos e amit írok.

2011. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

világos világos:D

De azt még vissza lehetne majd hozni nem?

2011. okt. 22. 15:33
 3/10 dirtboy ***** válasza:

persze ha elérted a súlyt akkor utána igen,de azért mondom most előtte felesleges lenne.

előbb tömegelj utána szálkásíts.

2011. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Aha.

Akkor leírnád nekem,hogy mit egyek meg hogy mennyit mozogjak?(Mondtam h nemértek hozzá >.<)

2011. okt. 22. 15:37
 5/10 dirtboy ***** válasza:

étrendet nem szoktam tervezni meg edzéstervet sem szokások össze állítani főleg hogy a net tele van velük.

nézz neten egy étrendet a te testsúlyodhoz és egy kezdő edzéstervet mondjuk ezen az oldalon tuti hogy találsz mindkettő. [link]


és ezt is olvasd végig: [link]


sok sikert,ha valamit nem értesz, kérdezz.

2011. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi:D
2011. okt. 22. 15:48
 7/10 anonim ***** válasza:

"A hasamon van is zsír tehát eltudnám kezdeni."

Ezen de jót röhögtem :D

2011. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dirtboy ***** válasza:

tényleg azt nem is figyeltem,

kérdező,azt tisztázzuk hogy zsírból nem lesz soha izom.

2011. okt. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

47 kg:OOO Állj neki a tömegelésnek,de gyorsan.A kockahasat meg sz*rd le,előbb legyen rajtad izomtömeg,utána lehet szálkásítani,formálni az alakod.

Ha most nekiállnál "hasatkockásítani", az olyan,mint ha egy embörke,akin bőven az átlag alatti izom van,mondhatni semmi,(tehát punnyadt p*cs)súlyzós edzést életében nem végzett,vesz magának zsírégetőt,hogy könnyebben szálkásítson,de mit??!:D(eme példával a napokban találkoztam)

De már ha logikusan gondolkozol is,ahogy írtad "tudom-tudom,vékony vagyok"...akkor először nem ez ellen kéne tenni?!!Ugye-ugye...aztán,ha ez megvan,akkor lehet magadra pakolni az "extrákat";)

2011. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem:D

Amúgy nem értem mit röhögtél:DHa nem értek hozzá hát nem értek hozzá...ha tudtam volna biztos nem írok ilyesmit..

2011. okt. 26. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!