Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az érdekelne hogy 15 évesen...

Az érdekelne hogy 15 évesen egészséges-e hogy teljesítmény fokozót szedek+fehérjét? 15/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 21:19
1 2
 11/17 anonim válasza:
47%

első válaszoló vagyok. 7 évet edzettem heti 6 napos split edzéssel. Izmosabb voltam, mint az ide válaszolók javarésze.Garantáltan jobban értek az elméleti testépítéshez, mint itt bárki (ez volt a fő szenvedélyem), még a testépítő személyi edző tanfolyamot is elvégeztem ezért.


Aki azt írta, hogy maradtam volna a lepedőn, gratulálok, okos gyerek vagy.

A jog kérdés pedig annyi, hogy Magy. nem vizsgáltatja be az OÉTI, sem az ÁNTSZ ezeket az atléták számára készülő táplálékkiegészítőket. A fehérje tartalmuk nem annyi, amenyii rá van írva, sokszor bovum albumint (marhafehérjét tartalmaznak), és egyéb adalékanyagokat.

Nem azért vágja haza a vesédet és a májadat, mert méreg, hanem azért, mert akkora koncentrációban tartalmaz számodra mérhetetlen egyéb adalékanyagokat, hogy az hosszabb idő alatt hazavágja a vérképedet.


A családomban 3 végeztek orvosi egyetemet, én jogot, azt hiszem nem kell ragoznom a témát.

2011. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ár kkb 1 éve szedem de akkor leállok..
2011. okt. 22. 22:53
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Amugy szard le ezt a sok nyomorékot. Fehérjében mivan szerinted? Tejsavó, semmi mesterséges cucc nincs benne, orbátális baromság hogy megáll tőle a veséd. Ha ez igaz lenne, nem lehetne bolti forgalmazásban kapni, mellesleg ha annyira fosol nyugodtan vidd el bevizsgáltatni, semmit se fognak találni benne. A scitec cucocknak még megis lehet nézni neten a bevizsgálási jelentést...
2011. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%,neten azt irsz amit akarsz, ennyi erővel én meg orbán vagyok. Látszik hogy semmi közöd az egész sporthoz...
2011. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16%
Normális használat mellett még a koxtól se lesz semmi bajod, nem még boltban kapható pörgetőktől :D Lol idiota
2011. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Zakathol ***** válasza:

22:52

Ha elolvasnád amit írtam nem írnál marhaságokat...

"a kis kék pirulák"-al szerinted mi a ványadt fszra gondoltam?!

2011. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A tejsavó fehérjék marhaproteint tartalmaznak? A marhaprotein egy picit drágább a tejsavónál így egy gyártónak se érné meg tejsavó néven forgalmazni. A veséid alapból szarok voltak nem a fehérjétől mentek tönkre.
2011. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!