Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinéznek egy lányt az edzőtere...

Kinéznek egy lányt az edzőteremből?

Figyelt kérdés
Fiúk! Ti kinéztek egy lányt az edzőteremből? Szeretnék elkezdeni járni, nem azért mert rossz alakom van, csak szeretnék sportolni valamit. Az egészben az tart vissza, hogy esetleg kinéznek onnan, csak mert még nem jártam oda vagy ilyesmi. És rühellem ha feltűnően megnéznek, ahogyan persze sok más lány is...
2011. okt. 31. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
ilyen helyeken általában van férfi meg női részleg. lányok meg fognak nézni, arra számíts.
2011. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ahová én el tudnék járni, ott azt hiszem 2 nagyobb terem van, de nem úgy, hogy külön a lányoknak, külön a fiúknak, hanem olyan össze-vissza...

Köszi a választ!

2011. okt. 31. 17:50
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Dehogyis, senki nem fog kinézni :) Ha normális vagy, nem zavarod a többieket, nem kezdesz el valakihez dumálni a gyakorlat közben, akkor még segítenek is. A kezdőket megnézik, de nem furcsállóan, csak kíváncsiságból. Ne aggódj.


Engem amúgy idegesíteni szoktak ott a lányok, csomóan kimennek sminket igazítani közben, vagy parfümöznek, mittudomén... oké, próbálj csinos lenni, de ez elég nagy túlzás. Jobban szeretek pasikkal edzeni, nekem motiválóbb.

2011. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nem ejted a másikra a súlyokat,akkor a kutyát nem érdekli,hogy nő,vagy férfi van mellette.
2011. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

ird meg a két termet,hatha ismerjük,ez teremfüggö h kinéznek-e.

olyat meg ne irjatok h nem nézik ki,mikor engem is mindig JÓL megneznek!!de le..rom öket.meg én viszek mindig mp4et.

2011. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor jó. Hát, én pont nem az a sminigazgatós-össze-vissza-dumálós típus vagyok! :) (Sminkkel edzőterembe??)

Akkor most már ez sem fog visszatartani. Köszönöm a válaszokat.

2011. okt. 31. 18:01
 7/11 anonim válasza:
100%

Ahova én járok konditerembe,ott senkit nem érdekel,hogy milyen nemű vagy :D nyugi,nem fognak kinézni,rengeteg lány jár alakformálás céljából,és a fiúk még örülnek is neki :D

18/F

2011. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A nők szeretik mindig kicsit fontosabbnak gondolni magukat, mint valójában. Mindenki magasról szarik rá, hogy hogy nézel ki, hogy lány vagy, vagy nem.

Egy normális konditeremben nincs külön részleg nőknek, és férfiaknak, hiszen ugyanazok a gyakorlatok működnek mindkét nemnél...

2011. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy néznek, rengeteg nő jár edzőterembe.
2011. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én csaj vagyok és nemrég kezdtem el kondiba járni :) de én barátakkal mentem egyáltalán nem néztek ki mi okok lett volna :O dehogyis de sajna van egy két barom akit majd te is észre fogsz venni a tükörből h lesi a segged vagy a melled ez van el kell fogadni :/:) ezeken általában mindig megmosolyodok magamban :) és kész lehet lesz egy két emberke aki lefog szólítani de semmi több, általában a pasik 80%-a az edzőteremben nem azért megy h a csajokat nézzék hanem azért h edzenek!

Ha nem vagyok túl indiszkrét akkor melyik edzőterembe fogsz járni ? :)

2011. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!