Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki olvasta és kipróbálta...

Valaki olvasta és kipróbálta a meztelen harcosban leírtakat?

Figyelt kérdés

Számomra teljesen értelmetlen az egész.Én ezekkel a feszítéses technikákba fáradtam el,pedig nem ma kezdtem el a bunyózást.

Egyáltalán valaki rájött ennek az egésznek a lényegére?

Akkor elmagyarázhatná nekem,mert piszokul nem értem.


2011. nov. 2. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kemény dolog. keményebb mint sok bunyózás (gondolok itt gyenge ellenfelek elleni bunyózásra)
2011. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
talán.. kérdezz mit nem értesz. mert le van írva minden: a szabályos 1-kezes fekvő (és a guggolás) kivitelezése, az ismétlésszám GTG edzéshez, ezen kívül sok mást nem kell tenned, mint egész nap csinálni, pihenőkkel.
2011. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A feszítésekkel van a gondom,ha fekvőtámasz közben elkezdek feszíteni,akkor felét sem bírom megcsinálni,egyszerűen úgy érzem elmegy az erőm a feszítésekkel.
2011. nov. 2. 21:42
 4/12 A kérdező kommentje:
...pedig elméletileg jobban kellene,hogy menjen.
2011. nov. 2. 21:42
 5/12 anonim ***** válasza:
mi nem megy pontosan?
2011. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Röviden:fekvőtámasz közben,ha arra (is) kell koncentrálni,hogy feszítsem az izmaim,az valahogy nekem nem megy.
2011. nov. 2. 21:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyakorolj ;)Én ezzel kezedtem,utána jött a kettlebell,és a Meztelen harcos sokat segített a kettlebellnél is.Az a lényege,hogy kevés ismétléssel csinálsz gyakorlatokat(helyesen végrehajtva),maximális feszítéssel és használod a könyvben leírt "trükköket".
2011. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha csak a fekvőtámaszra koncentrálsz, akkor szabályosan tudod nyomni egy kézen?

a feszítésnek az a lényege, hogy több erőt tudj kifejteni a terhelt karoddal. meg az egész testeddel.

szabályosan végrehajtva baromi kemény gyakorlat, feszítés nélkül szerintem nem nagyon lehet megcsinálni. ugyan ez az egylábas guggolásra. ellazulva nem tudom kinyomni magam..

2011. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ötvenes szériákban szoktam nyomni a fekvőt,de egy egykezest sem bírok megcsinálni,amikor leérek a hátam összecsuklik,nem tudom megtartani,hiába feszítek
2011. nov. 2. 22:22
 10/12 anonim ***** válasza:

értem. mondom én hogy mondom.

feszítés: nehéz!

erő: egy képesség, nehéz!

mire leérsz összecsuklasz: könnyített verzióval kéne kezdeni?

nekem van egy karatés haverom, nem is vagyok biztos benne, hogy meg tudnám ölni ha úgy alakulna, mert nagyon erős. viszont 1-kezes fekvőt nem tud nyomni, mert ez egy képesség, ezt gyakorolni, tanulni kell! méghozzá nem lehet nagyon máshogy, mint könnyítettől egyre a nehezebb felé haladva, megtanulva a préselést, úgy fog menni.

2011. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!