Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 2x járok kondizni mit...

Heti 2x járok kondizni mit tanácsoltok h milyen táp. Kiegészítőt vegyek edzés előtt ill után?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el edzeni, nem akarok vele úgymond nagyobb dolgot elérni, de ha pár kiló feljönne rám (izomban ) az tök jó lenne. Ennek megfelelően milyen táp.kiegészítőt ajánlatok ? amit edzés előtt és után kell meginni? Nem innám minden nap csak ezen a két napom így is lenne értelme? Ezt legfőképp azért szeretném mert ilyenkor nem tudom bevinni a megfelelő CH-t meg a fehérjét.


Előre is köszi egy 19éves lány :)


2011. nov. 3. 17:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Trollkodom válasza --->értem mit mondasz h csak kiegészíti az étrendem és pont ezt szeretném !!! mert amikor megyek kondiba akkor nem tudok úgy enni előtte ill. utána mert suliból megyek egyből oda. És ez hülyeség h addig nem nyugszom még meg nem veszem azért kérdeztem itt mert nálam jobban hozzáértő emberektől kérhetek tanácsot !



boy-nak üzenem h én nem pontoztam le

2011. nov. 3. 18:44
 12/13 dirtboy ***** válasza:
89%
ne aggódj gondoltam hogy nem te pontoztál le
2011. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Talán iskola mellett a legkönnyebb enni. Ha egybe vannak tartva az óráid, akkor kérd meg a tanárt, hogy ehess órán, nekem megengedték. Ha ellenkezik, akkor nézz rá szépen és magyarázd el neki, hogy milyen fontos a kajálás a számodra. Edzés utánra egy protein+szőlőcukor kombó menjen, edzés előtt max. fehérje, cukor semmiképp.

De azt is megcsinálhatod, hogy reggel darálsz zabpelyhet, összekevered proteinnel és azt iszod meg napközben.

Sok sikert!

2011. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!