Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szedhetnék fel egy kis...

Hogyan szedhetnék fel egy kis izmot karra? 16/F

Figyelt kérdés
Testvérem vett egy fekve nyomó padot és én is szeretném használni. 177 centi vagyok és 58 kiló. Elég vékony vagyok és akármennyit eszem nem hizom, pedig semmi bajom sincs. A karjaim elég vékonyak. Hogyan szedhetnék fel egy kis izmot? Nem kell sok, csak egy kicsi, hogy ne legyenek a kezeim olyanok mint a fogpiszkáló. Valaki leírni nagyon részletesen? A fogalmakat is légyszi, mint a szériázás, stb...
2011. nov. 11. 15:30
1 2
 11/15 dirtboy ***** válasza:

18:18 te mi a f aszról beszélsz?

ne adjál már hülye tanácsokat a kérdezőnek ha egyszer te sem tudod.

semmi szüksége rá a kérdezőnek hogy hülyeségeket beszélj neki.

nézz már utána a dolgoknak mielőtt elkezded adni a tanácsokat.

2011. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

m86


támogatom dirtboyt

2011. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%
Én is edzek és jobban tudom mint te!! Habár nem vagyok sovány!
2011. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kösz srácok!
2011. nov. 11. 21:45
 15/15 anonim ***** válasza:

zsírból izom, az igen!


Kérdező, többnyire nagyon jó válaszokat kaptál, gondolom már nagyjából megvannak a gyakorlatok, (kivitelezés, ismétlés, rendszeresség, pihenés) kajálásról is biztos olvastál, annyi legyen alap, hogy többet kell majd enned, ezen belül valószínűleg több húst mint most, rendszersebben, akár nagyobb mennyiségeket is. a testnek energia kell. te egyszerre növésben vagy, és mellette még izmosodnál is. ehhez enni kell!

2011. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!