Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv és tömegnövelő...

Edzésterv és tömegnövelő étrend, melyik a helyes mix?

Figyelt kérdés

Én eddig így nyomtam:


Reggeli: 2 pohár tej, tojás

Munka után - Edzés előtt: 2db kifli

Ebéd: rizs, csirkecomb (krumplival vagy tésztával) zöldség

Vacsora: hal, egyéb köret.


Természetesen mivel kickboxolok is ezért hetente 4-szer járok le kondiba, 3-szor munka után vagy este, szombaton meg reggel. Azt mondták hogy ez így nem jó, hogyan fejlesszem ki a tökéletes tömegnövelő étrendet és vele együtt egy jó edzéstervet?


Na most még annyit hogy nem akarok úgy átalakulni mint Overeem, elég egy átlagos tömegnövelés. 178 cm vagyok, 70 kg és mondjuk nyárra szeretnék izomba felszedni mondjuk még egy olyan +10kg-ot.


2011. nov. 29. 18:03
 1/1 dirtboy ***** válasza:

hát ja a kajád elég sz ar,és az étkezések száma is kevés.

mindegy hogy csak plusz 10kilót akarsz vagy te akarsz lenni a Mr. olympia, a tömegnövelő étrend az tömegnövelő étrend.


ezt olvasd el és az oldalon találsz tömegnövelő étrendeket nézd meg hogy melyik van rád szabva.

[link]

2011. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!