Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérje turmix mellé szénhid...

A fehérje turmix mellé szénhidrát?

Figyelt kérdés
suliban szeretnék inni egy fehérje turmixot , de h meglegyen a napi szénhidrát bevitel is , mit egyek mellé? miben van elég szénhidrát?(mármint mi ideális fehérje turmix mellé , NEM edzés után)
2011. dec. 6. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Zabpehely, főtt rizs. Ezeket teheted akár a turmixba is, amibe mehet maltodextrin vagy szőlőcukor is.
2011. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
dextróz csak edzés után jó .. , és ne szórakozz már velem hogy rizst egyek fehérje turmix mellé ... a zabpehely viszont jó elgondolás köszönöm
2011. dec. 6. 15:53
 3/18 dirtboy ***** válasza:

fehérje turmix vagy fehérje shék?

nem mindegy hogy kajákat turmixolsz össze vagy egy protein tápkieget shékelsz és azt iszod.

szőlőcukrot csakugyan ne igyál de a rizs az nem hülyeség.

megiszod a proteined és megeszed a kis rizsedet,elvégre testépítesz vagy mi a tököm.

nem kell vele foglakozni hogy az alkoholista,discos istenf asza osztálytársak mit szólnak,ők egyék csak a kis zsemléjüket felvágottal te meg egyél normális kaját,és a rizs a legjobb.

persze mehet zab is ha az jobb neked.

2011. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 TOMAtm ***** válasza:
a banánban sok a szénhidrát és emellett rost is
2011. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Zabot ledarálod beleteszed a porral együtt a shakerbe. suliban ráengeded a vizet és megiszod.
2011. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

dirtboy , te ráennéd a shakerre(igen amúgy erre gondoltam ez az én saram) a rizst? ez már az undorító kategória(szerintem) a zab viszont okés darálva


a banános válaszolónak: annyira azért nincs sok , 100g banánba mindössze 24g szénhidrát van

2011. dec. 6. 16:06
 7/18 dirtboy ***** válasza:

még szép hogy rá enném,sőt volt hogy rá is ettem

ha a kutyaszarban lenne 50g protein azt is megenném

/azt hiszem Arnold mondta ezt/

2011. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem volt tőle hasmenésed? azért az a suliban nem jönne jól
2011. dec. 6. 16:12
 9/18 dirtboy ***** válasza:
nem volt
2011. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 TOMAtm ***** válasza:
amúgy mi a fenének annyi szénhidrát? csak érdekelne.az én tapasztalatom az h sok sok protein és minél kevesebb szénhidrát -a proteint simán szénhidráttá alakítja a szervezet ha szüksége van rá.viszont ha átbillensz a ló túloldalára és a szénhidrátot túlzásba viszed az már a derekadon köt ki.
2011. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!