Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szexi tánc tininek buliban?...

Szexi tánc tininek buliban? Ezzel együtt fogyás otthon?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, iskolában lesz pár hónap múlva ilyen évfolyambuli, és nem szeretnék tökre leégni a táncommal...de ugye mai zenére nem lehet csárdásozni...koreográfiát nagyon nem fogok tanulni...tehát pár ilyen begyakorolható "szexibb" mozdulatot tudnátok írni vagy mutatni?


Emellett szeretnék otthon fogyni...van futópad, szobabicikli, stepper...kötél...ugrókötél...

Nem vagyok kövér...csak hasból, combból le szeretnék adni...tánccal lehet? otthon!

Zumbát próbáltam...de én nem tudtam utánuk csinálni...

ELŐRE IS KÖSZI A normális VÁLASZOKAT!!!!


2011. dec. 8. 20:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Banyek, te kis hülye, ha egy zumbát nem bírsz megcsinálni, akkor hogyazistenbe akarsz szexin táncolni? Ráadásul 3 hónap alatt? miért nem holnapra b+?


MEG MILLIÓAN ELMONDTÁK MÁR! 13 ÉVES KISLÁNY NE AKARJON SZEXI LENNI! 16 ÉVES KORIG AZ TILOS.


járj el táncórára, 3 év múlva már egész jó lehetsz. addigra talán melled is nő, meg ilyenek, ami a szexiség szempontjából nem hátrány... (zoknival kitömni nem ér!

2011. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Fogyásra tanuld meg ezt a táncot: http://www.youtube.com/watch?v=LWdSDrUZYXE&NR=1&feature=ends..

Tök nehéz de van fent egy lassított verzió is, és ne add fel az első próbálkozásnál!:D

Ha ezt minden nap min. 10szer eltáncolod, nagyon gyorsan fogyhatsz^^

2011. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Elég régi a komment, de én megnéztem ezt a táncot... komolyan gondolod, hogy ettől le lehet fogyni?? :) Ez cuki meg minden de nehéz elhinni. :)
2012. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!