Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sikeres fogyás érdekében...

A sikeres fogyás érdekében milyen időközönként érdemes csalónapot tartani?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi lennék. A tesztoszteron.hu szerint igen.

Saját tapasztalat: megegyeztem magammal, hogy most ünnepekkor 1 nap bármit ehetek, amit akarok. Ment is a süti, kóla, sós sütik, csokik. Ez 24-én volt. 25-én almanapot tartottam, és rengeteg (kb. 2,5-3 l) teát és vizet összesen megittam (teát édesítő, cukor nélkül) Ma reggel mértem magam, és ugyanannyit mutaott a mérleg mint 24-e előtt. Ergó nem híztam. Ugyanezt csináltam nyaralásnál is, ill. szülinapomnál is.

1 csalónaptól tuti nem hízik az ember... de hogy fogy-e utána? Nem tom. Az biztos, hogy serkenti az anyagcserét, (több székleted lesz) és boldosághormon termelődik a testedben, hiszen azt ehetsz, amit akarsz. Boldog vagy -> kevésbé leszel stresszes. Mint tudjuk, a szomorúság ill. stressz vezethet kajoláshoz/felesleges kcalok magadba pakolásához. Sokszor csak érzelmi alapon eszik az ember, mert nem boldog. szal ja, van benne logika :d

2010. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én heti 1 csalónapot tartottam, mindig vasárnap (azóta is tartom a szokásom). Vasárnap 6-ig mindig azt eszem,annyit, amennyit akarok. Bundáskenyér reggelire, tízóraira töltöttkáposzta stb. De szigorúan 6-ig! És hét többi napján fogyóztam, most már csak ésszerűen eszem, hogy tartsam a súlyom. 32 kilót fogytam összesen. Kell a csalónap, hogy egy hét szenvedés után megadd magadnak azt, amire vágysz, akár mértéktelenül. Ettől menni fog a fogyás, lásd a példám. Sok sikert:) Ja, és kellemes ünnepeket:)
2010. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a bajom vele, hogy utána 2 x annyira nehéz visszaállnom a fogyókúrára. Volt hogy az 1 ből 2 lett, majd 3 és egész csaló hetet csináltam . Úgyhogy inkább nem nagyon csinálom.
2010. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!