Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha futok minden este 20...

Ha futok minden este 20 percet (még csak most kezdtem 3 napja) és esetleg utána ugrálókötelezek sikeres lehet a fogyás?

Figyelt kérdés

Gondolom majd a növelni kell a teljesítményt apránként,na de mennyivel és milyen tempóban?Próbálom kialakítani az egészséges étrendemet,tehát nincs csokoládé,süti egyebek...ha nagyon megkívánom az édességet akkor 1-2 müzli szeletet eszem.Nincs kenyér,tészta,ha mégis akkor kevés...

Mennyi időn belűl dobok le pár kilót?

161 cm magas és 60kg vagyok.4 hónapja még csak 54 voltam.

20/L


2010. ápr. 11. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy fogsz fogyni, de 20 perc futással sztem csak sokára. Ahoz max 1 óra kéne
2010. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdésnek még jó a 20 perc naponta, később próbáld emelni a szintet :)

(De ha elfáradsz közben [mármint futás közben], akkor inkább válts át sétára, és utána folytasd a futást :))

2010. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Napi 20 perc helyett fussál hetente háromszor 45 percet, időben ugyanott vagy, és sokkal hatásosabb lesz. 20 perc semmi.
2010. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!