Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeptemberig szeretnék fogyni...

Szeptemberig szeretnék fogyni néhány kilót. Mennyi az ideális súlymennyiség ami ajánlott?

Figyelt kérdés
úgy értem lefogyni 1 hónap alatt.
2010. aug. 4. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 2-3 kg esetleg 4 lenne az ideális szeptemberig.

Mivel heti 1kgnál több nem ajánlott, és szeptemberig még 27nap van,azaz 1 nap híján 4hét,4xmax1kg = 4kg.De az sem baj ha heti 0.5kg-t fogysz, így is 2kg simán meglesz.

A lényeg: egyél sok zöldséget,sovány húsokat(hal,csirkemell..)és igyál napi min 2.5-3 l vizet!

Emellett járj el futni vagy biciklizni, minimum 1órát naponta, heti 3-5x.Bár nem tudom mennyi a felesleged, hány éves vagy, milyen magas, ezért nem tudok pontosabban mondani semmit, annyi még hogy ha nagyobb felesleged van(10-20kg+) akkor inkább ne fuss, mert a térdedet tönkrecseszi.Biciklizz,gyalogolj,lépcsőzz... mindegy csak közepes intenzitással végezd amit csinálsz min.45-60 percen keresztül, heti min.3-4x és megfelelő diétával garantált a siker.

2010. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 kg zsír max
2010. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Sajnos 17/L 160/88:S


Többet szeretnék fogyni de nem akarok úgy járni hogy a duplája jöjjön vissza.

2010. aug. 4. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:

fogsz fogyni többet, mert van rajatd egy kicsit több plusz

szerintem olyan 4-5 lehetséges

2010. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!