Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek el futni? Elbizon...

Hogy kezdjek el futni? Elbizonytalanodtam, túl sok mindent olvastam itt össze-vissza.

Figyelt kérdés
Szóval, én fogyni szeretnék a futástól. Nem túl jó az állóképességem, de igyekezni fogok. Annyira már jutottam, hogy reggel jobb futni, és szálkásítani akarok, de hogy mi a legjobb ? Kocogni ? Gyorsan futni ? Sokat futni ? Fokozatosan emelni az adagot? Változtatgatni, hogy 5 perc futás, 5 perc séta ? Satöbbi, satöbbi. Előre is köszönöm a válaszokat !
2012. jan. 1. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A legjobb,ha eleinte mondjuk kitüzől magadnak fél óra-40 perc mozgást,vagy ameddig ezzel a módszerrel birod.nem kell a szart is kihajtani magadból,mert attól csak elmegy a kedved.

Legjobb fokozatosan hozzászokni,eleinte mondjuk kocogsz 3 percet,utána sétálsz 3at és ezt szépen fel lehet hozni olyannyira néhány hét alatt,hogy gond nélkül végigkocogsz 40percet.Igazából az intervallumokat nehéz emgmondani, olyan sűrűn váltogasd,hogy ne fulladdoz, tudjál az orrodon levegőt venni,de azért érezd,hogy megmozgat,és sportolsz közben nem végiggyalogolsz fél órát:D

2012. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ugy kezdj el futni h emelgeted fel-le a labad es utana eloredolsz es mar FUTSZ
2012. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm. Azért utánaolvastam, és az derült ki, hogy sokat-lassan --> vékonyít-szálkásít. Meg hogy azért óvatosan kezdjem.

Második: Kössz, intelligencia, helyesírás, udvariasság, logika, mind a helyén volt, csillagos ötös.

2012. jan. 7. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy ha már lesz egy alap kondiciód,akkor átszokhatsz az intervallumos futásra ez a leghasznosabb edzés fogyás szempontjából.csak elég megterhelő,kezdésnek nem ajánlom.

Első voltam.

2012. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, most mar csomot tudok futni egyben, 40 percet minimum, szoval - koszonom a tanacsokat. :)
2012. jan. 28. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!