Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most kezdtem el a kreatin...

Bazsi93 kérdése:

Most kezdtem el a kreatin kúrámat. Az a gáz, hogy napi 20g 4 felé osztva nagyon sok, mert hasmenésem lesz tőle. Ugye éhgyomorra kell beszedni, úgy meg főleg. Mit lehet csinálni, hogy rendesen végig tudjam csinálni a töltést?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 12:27
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Utolsó :) Én nagyon is jól tudom, mit miért szedek. NEm csak hasraütés szerűen. Ez az egy próblémám volt vele,hogy ment a hasam ha nem rögtön kajálásra eszem. Ráadásul 5g nekem egyszerre lehet hogy sok. Én sima monohidráttal csinálom a kúrámat.
2012. jan. 9. 19:33
 12/28 anonim válasza:

Ne haragudj! Nem konkrétan rád értem, és nem is szeretnélek megbántani, de nagyrészt igaz, amit írtam, hogy sokan nincsenek tisztába a dolgokkal. Jelen esetbe is van benne igazság. Ha teljes mértékbe képbe lennél, akkor tudnád, hogy miért van hasmenésed tőle.. :-)

Az 5g amúgy is olyan kevés, hogy az semmiképp nem okozhatna hasmenést, ha normálisan szeded. De hallgass rám, és meglátod, megoldódik a gond.

Sokáig oldódjon vízbe, és éhgyomorra. Nagyjából ez a lényeg. Fontos a sok folyadék bevitele is. Illetve a szőlőcukor se ártana mellé...

2012. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
Még egy dolog: Ha hasmenést okozott, akkor semmi hatása nem volt (vagy közel semmi) mivel kifostad a szert.
2012. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 clint ***** válasza:
kedves előttem szoló amit írtál azt egy buta reklámszöveg számtalan hülyeséggel, és az egyik hazai cég kreatinjának reklámszövege.
2012. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:

Igen, és ez az összes ismerősömnek bevált eddig. Nagyvonalakba igaz... Sőt...

Konditermem van, járnak többen is hozzám, és aki nálam gyúr, az mind így szedi/szedte a kreatint, és sose volt gond. Előtte több ismerősnek is volt ilyen hasmenéses gondja. Nem akarok veszekedni, nem muszáj megfogadni a tanácsom, de szívesen meghallgatnám akkor a te véleményed.

2012. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 clint ***** válasza:
amiket leírtál az a pezsgő kreatin reklámszövege (egy rakás agymosott hülyeséggel) nem pedig úgy általában a kreatiné, gratula ha minden ismerősöd pezsgőtablettás kreatin szed, de nem ez volt a kérdés. Gratula a konditermedhez, ha én nyitok egy szoláriumot még bőrgyógyász nem leszek.
2012. jan. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

Ez a kreatin monohidrátra vonatkozik. Ha valamihez nem értesz, akkor ne próbálj meg okoskodni. De gondolom, csak olyan "konditerembe fényképezem a gyík testemet a tükörbe" kaliberű ember vagy...

Én, meg az ismerőseim is azért járunk edzeni, hogy látszata legyen, és vagyok annyira képbe, közel 10 év kondizás után, hogy tudom, hogy mit beszélek...

De továbbra is várom az okfejtésedet, hogy te hogyan szednéd a kreatint. Köszönöm!

2012. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"konditerembe fényképezem a gyík testemet a tükörbe"


:D:D ezen befostam, sztem te sem vagy régi olvasója a GYIKnek ha nem vágod ki ez a Clint... De ha akkora fejes vagy a testépítésben akkor lehet ismeritek is egymást... :D

2012. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 clint ***** válasza:

Azért az poén, hogyha tudnál olvasni kedves 20:41 akkor észrevennéd, hogy a clint nem a véleményedbe kötött bele, hanem abba a reklámszövegbe amit bemásoltál. Ugyanis abba valóban sok baromság szerepel. A másik dolog meg ha olyan nagy edzőtermes szakértő vagy akkor nem egy reklámszöveget másolsz be, hanem elmondod a véleményedet stb.

Jah és egy testépítő nem "gyúr" meg "kondizik" ahogy te, hanem edzeni jár.

Jah és Clint nem ért hozzá? Amikor előszőr és utoljára használtam szteroidot csakis tőle kaptam itt olyan leírást és információt amilyent a közelben lévő edzőtermek edzői nem tudtak. Edzésben táplálkozásban és minden egyébben otthon van. Clint és Amigo a ért a legjobban a témához itt az oldalon.

2012. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 clint ***** válasza:
jah meg bla meg bla meg bla
2012. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!