Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most kezdtem el a kreatin...

Bazsi93 kérdése:

Most kezdtem el a kreatin kúrámat. Az a gáz, hogy napi 20g 4 felé osztva nagyon sok, mert hasmenésem lesz tőle. Ugye éhgyomorra kell beszedni, úgy meg főleg. Mit lehet csinálni, hogy rendesen végig tudjam csinálni a töltést?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 12:27
1 2 3
 21/28 dirtboy ***** válasza:

ma 23:04 azaz clint

ezt az írásodat nem vágom,most itt saját magadról beszélsz másik személyben vagy hogy van ez?

2012. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 clint ***** válasza:
az idézőjelek kimaradtak, nem én írtam, hanem máshonnan idéztem egyes szám harmadikban.
2012. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Mindenki nagyon okos, de még senki nem írta be, hogy akkor hogy is kell szedni a kreatint. :D
2012. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 dirtboy ***** válasza:
elárulom nektek hogy már meg van válaszolva hogy hogy kell szednie, ugyanis még ti itt vitáztatok mi szépen privátba megtárgyaltuk.
2012. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
:D vicces... :D na én leiratkozom erről a kérdésről, mert itt zacskós levesek osztják az észt, ahogy elnézem :D
2012. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 dirtboy ***** válasza:

igen,félig megfőzött zacskós levesek,jobb is lesz ha leiratkozol,ha tehetném én magam törölnélek innen,mégis kinek képzeled te magadról,hülye gyökér vagy.

játszanád itt a nagy testépítőt a nagy szakait.

nekem termem van én vagyok az isten mindenki hülye rajtam kívül itt csak zacskós levesek vannak.

menny a pi csába baz dmeg.

2012. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
:D
2012. jan. 13. 19:13
 28/28 clint ***** válasza:

kevés vízzel veszed be, vagy túl érzékeny a gyomrod rá, vagy túl sokat tolsz be, ezek lehetnek a problémák amiért megy a hasad tőle. Beveheted 8X 2-3 grammban is a lényeg a feltöltés, de ez csak egy biztos pont, gyakran nem is töltenek fel belőle mégis hatásos tud lenni, pláne az első kúra. Az éhgyomros dolog meg reggelre vonatkozik, ha testépítő vagy logikus, hogy napi 6-8 kaja melett napközben nem lehet éhgyomnorra bevenni, csak max két-három órával az azelőtti kaja után. Ez egyáltalán nem probléma feltöltéskor hidd el.


clint voltam fingom sincs miért nem jelenik mér meg a nevem.

2012. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!