Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportok vs. Testépítés?

Küzdősportok vs. Testépítés?

Figyelt kérdés
Előnyök vs. hátrányok.
2012. jan. 11. 19:20
1 2 3
 11/25 dirtboy ***** válasza:
úgy tűnik nem sikerül megőrizni a békét,ezért írtam amit írtam,már előre láttam hogy háború fog kitörni ennél az össze hasonlítós kérdésnél.
2012. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Fel vannak fújva? Ja, ma reggel is mentem a melóhelyre és nem működött a kompresszor. Bosszankodtam is, hogy ma akkor nem leszek felfújva. :)
2012. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 oyeacch ***** válasza:
100%

ÁÁ megérkeztek a fújtatóbarmok! :D


Egyébként mi a f*sz értelme van a 2-t hasonlítgatni? Ez olyan mintha azt írnám, hogy barack vs banán. Ki melyiket szereti.

2012. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Minden este van ilyen: fújtatós, proteinben kokszot feltételezős, gombával tömegelős, nyerstojást ivós, zsírból izom átdolgozós.
2012. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 escrogar ***** válasza:

Húbazz, a gombás/proteineskokszosra emlékszem, pár napja volt. Na az egy kemény menet volt :D


Kérdésre válaszolva teljesen relatív. Thai-bokszolom jó ideje, és szedtem már szét edzésen fél fejjel magasabb és 20-30 kilóval nehezebb embert játszi könnyedséggel, de ezt nem lehet rávetíteni mindenre.

2012. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
én is csodálkozom , hogy 2 ilyen sportot hasonlítanak össze , az egyik a kinézetről szól , a másik meg az önvédelemről , verekedésről...
2012. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

mindkettőnek az a lényege hogy bikábbnak tűnj és megkapd a jobb nőt ha úgy tartja kedved..

és mi az a vs.? teleshop bákker?

2012. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom szerint, nekem van egy kigyúrt haverom én meg thai-boxolok. Haveromnak nem szólnak be (nem is kell verekednie), nekem igen, de elverem őket (általában:)). De elverném őt is, de valahogy félek tőle, mert gyúrt, pedig tudom lófaxt sem segít ez neki.
2012. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

előnyök hátrányok.. sportnak mióta vannak előnyei?

én leírom a hátrányokat, elvégre egyiket sem tolom.

testépítéssel egy csomó időd elmegy, ahelyett hogy a gép előtt kockulnál, pénzt kiba.szod az ablakon mert muszáj figyelned az egészséges étkezésre, nem lehet a sok szemetet enni amit piacra engednek. ezen kívül új ruhát kell venni, mert kinövöd a régieket. aki a felfújást írta viszont egy sztereotíp félreinformált gyökér, ennyi erővel írhatnám hátránynak hogy a testépítők bunkók. legalább ekkora igazság ez a felfújás téma.


küzdősportok, na ebbe bele sem merek kezdeni.. de a fa.szt nem! lemész, megint nem a gép előtt vagy, azért hogy a sok sportolóval ott mérkőzzél. összeizzadják egymást, kék-zöld foltosak lesznek aztán már azt hiszik ők a kemények. csak mert szét tudnak rúgni egy kiba.szott bézból ütőt, vagy mert a boxoló 1 másodperc alatt üt 3-at. beképzeltek ezek is..

figyelj Kérdező, én nem akarlak lebeszélni, csináld amelyikhez kedved van, kipróbálhatod mindkettőt, de az biztos hogy én most inkább visszatérek a kur.va mikrobiológiához ahelyett hogy edzeni mennék.. milyen nap is van ma.. szerda. nincs is edzés. nem baj.

2012. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy GYakorikérdések.hu-n jó választ nem kapok.


.Aczél. barátom ezt a humornak nem nevezhető szart meg ne erőltesd. Csak magadat járatod le.

2012. jan. 12. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!