Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit érdemes szednem ha most...

Mit érdemes szednem ha most kezdtem el kondizni és tömeget szeretnék növelni? (Lent )

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok normálisan étkezni mert pénzem nincs étteremre ,itthon meg nincs mindig kaja :(


Minél olcsóbb legyen és minél hatásosabb

Nem szeretném,hogy elzsírosodjak :))


Nagyjából ennyi :)


És ha javasoltok valamit légyszí írjátok oda,hogy ha heti 4X eddzem akkor mennyi ideig elég a kiszerelés pl :)


Válaszotokat előre is megköszöntem


2012. jan. 12. 16:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig h ki mit írt na szóval nincs sok pénzed akkor menj el dolgozni diákmunka stb heti 2-3 napot sztem simán betudnál vállalni meg lenne a pénzed a kondira meg a kajára. Ha takarékos akarsz lenni válaszd ki a legolcsóbb konditermet sok olyan konditerem van h ha veszel egy bérletet akkor nincs meghatározva h mennyit járhatsz le ! Te szempontodból érdemes ilyet választani.



Mondjuk reggelire egy kis zab (1kilós a tescoba kb 500ft ez kb 10napra elegendő kaja) ha bírod akkor vízzel ha nem akkor tejjel edd


aztán tudsz venni zacskós rizst ez is kb 150ft két tasak ez bőven elég egy napra sztem +tojás, tészta, krumpli meg hús! (most pl akcióba van a tescoba h egy kiló hús 500-600ft érdemes nézni az akciókat oké megértem ha nem veszel porokat mert drágák de egy vitaminba érdemes belefektetni daliy one kb 5ezer forint és elég pár hónapig


de ha elmész dolgozni akkor simán megtudnád magadnak venni a dolgokat! Megfőzni meg nem nagy ügy

2012. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
pesti vagy?
2012. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ahha
2012. máj. 18. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!