Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondi! Hogy oldjátok meg a...

Kondi! Hogy oldjátok meg a kaját munka mellett?

Figyelt kérdés
Jelenleg épp munkát keresek és igazából nem nagyon tehetem meg azt hogy válogatok, így is örülök ha sikerül összehozni valami munkát. Szóval az a kérdés hogy közületek aki kondizik, az hogy tudja megoldani az evést? Van olyan aki amiatt hagyta esetleg abba a kondit mert a munka miatt nem tudott rendesen enni? Attól is kérdezném aki esetleg meg tudja oldani munka mellett: milyen munkád van? Az is igaz hogy egy ilyen 3 óránkénti evés nem nagy mennyiség és le lehet tudni akár egy annyi idő alatt míg más cigizik. Cigire meg általában adnak 5 perceket, annyi idő alatt meg be lehet tolni valamit nem hogy meglegyen a napi mennyiség?
2012. jan. 16. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyonőrként dolgoztam 4 évet és minden féle téren voltam áruházi őr voltam irodaházas és telephelyes 24 órás is. Az étkezést mindenhol meg tudtam oldani pont úgy ahogy írtad pl mikor álló munkát végeztem áruházban a cigiszünetet étkezéssel esetenként fehérje turmixokkal oldottam meg. 24 órásként meg hülyére zabáltam magam unalmamban de téged gondolom a nappali melós dolog vonatkozik.
2012. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem irodai + labor melóm van és szerencsére akkor eszek, mikor akarok. Viszek be két doboz csirke-rizses okosságot, aztán abból csipegetek 2,5-3 óránként. De van bent proteinem + pufirizsem is mindig, ha mégis gyorsan kell megoldani a kajálást.
2012. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TOMAtm ***** válasza:
100%
hát szerencsére már nincsen ilyen gondom h mikor ehetek vagy mikor sem,de volt idő amikor még szigorúan vették a munkahelyi 15 perc ebédszünet aztán semmi több-et.én már akkor is úgy voltam vele h ha éhes voltam vagyis 2-3 óránként,akkor kajáltam,ha valaki beszólt h miért most eszem akkor azt mondtam h mert korgó gyomorral nem tudok dolgozni.volt hogy azt mondtam egy tahó ex-ávósnak h cukorbeteg vagyok és orvosi utasításra eszem ilyen gyakran :)
2012. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem most olyan meló van egyelőre kilátásban hogy 12 órás, néha nappal, néha éjjel. Bár még nem tuti az állás. De szerintem ott meg tudnám oldani nagyjából a kaját. De ha mondjuk éjszakás vagyok, akkor ugyanúgy kell enni 3 óránként? Mert zavar be a szervezetem be az hogy egyszer normálisan nappal vagyok ébren, rendesen eszem, aztán meg egész éjjel ébren vagyok és akkor eszem nappal meg alszom. De az mekkora jó ötlet hogy arra hivatkozol hogy az orvos javaslatára eszel ilyen sokat, szerintem ha akadályoznák a megfelelő kajázást melóhelyen ezt én is bevetem! :) Köszi az ötletet :)
2012. jan. 16. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Irodai munka, 2-kor kimegyek ebédelni és este 9 körül eszek még egyszer. Van olyan is, hogy 7-8 körül eszek megint amikor hazaérek, az utolsó meg 11 táján. De ez ritkább. Edzés után általában 9-től éjfélig eszek de van, hogy elhúzódik 1-ig is.
2012. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Helyzetem alkalmi de dettóugyanaz, 12órázgatok, ekkore kapunk a munka során ilyen 5 perceket, valamint van 1 fél orán és 1 negyed órás szünet is,az 5percesekben, általában 1 shaket nyomok le, amit elöre beráztam, nem a legjobb de mire kiérek még baszakodok a vízzel, már lekésem,így is sietek, amúgy csikre rizst lefőzőm még előtte éjszaka és azt szokta ételhordózva vinni, amúgy 5 perc sem vészes csak lapátolni mint az állat, meg akkor már eleve vinned magaddal a kaját!
2012. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt tervezem hogy otthon összerakom magamnak szépen az adagot/kat és azt csak ott be kell tolni gyorsan amennyi időm van. Meg viszek én is shaket és így meg tudom oldani majd remélem. :)
2012. jan. 17. 16:00
 8/9 anonim válasza:
mindenféleképp kell mennie, aztán hajrá!
2012. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Aki fül-or-gégészként vagybérmilyen más orvosként dolgozik meg tudja oldani?
2017. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!