Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a győri...

Mi a véleményetek a győri Wing Tsun oktatásáról? Hatékony?

Figyelt kérdés
Sok kommentben azt olvastam, hogy ki kell fogni a jó edzőt, mert M.o.-n kevés a jó WT edző. Győrben ezt jól oktatják?
2012. jan. 21. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%

Európában nem érdemes ázsiai harcművészeteket tanulni, mert:

-Valószínűleg sz@rul oktatják.

-Csak úgy lehet őket hatékonyan megtanulni, hogyha évekig napi több órán át edzel, Európában, a 21. században pedig sem időd, sem lehetőséged nincs erre.

-Távol állnak az európai mentalitástól.

-Nem európai fizikális adottságokra építenek.

Még sorolhatnám,csak lusta vagyok.

2012. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Wing Tsunt nem tanitanak jol Europaban ez igaz Maday egy csalo ugy ahogy van.Errol sokat tudnek meselni.Edz mast inkabb csak ezt tudom ajanlani.
2012. jan. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

@Bata Zoard

én úgy hallottam a Máday azért nem gyenge. attól függetlenül, hogy a legtöbb WT edző nem eléggé felkészített, ő azért tud. ez mennyire igaz?


1. válaszoló

"Valószínűleg sz@rul oktatják." előfordul. mint mindennel kapcsolatban.

"Csak úgy lehet őket hatékonyan megtanulni, hogyha évekig napi több órán át edzel, Európában, a 21. században pedig sem időd, sem lehetőséged nincs erre."

harctechnikáról van szó. a világ egyik legnehezebb dolgáról. senki sem várja, hogy egyik évről a másikra majd szignifikánsan erősebb lesz más embereknél. aki igen, az hülye, és nem kell személynek tekinteni, tehát senki sem gondolja.

"Távol állnak az európai mentalitástól."

az európai mentalitás tapasztalataim alapján sz.ar ahogy van.

"Nem európai fizikális adottságokra építenek." az európai ember ugyan úgy hal meg ahogy az ázsiai.

2012. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Hat nagyon semennyire mivel a mi klubbunk nagyon is jol ismeri ot es Leung Tinget o meg Slavko-nal kezdett utana mutatta be Slavka es a mesterem Ting-nek de o eloszor peldaul a fababut is konyvbol tanulta es aki kung fuzik lathatja hogy csak hadonaszik a fababun mivel sosem mutatta neki igazi mester.Ting is addig volt rendes amig meg nem volt neve es penze de mi van vele ma ? Noket ver a nagy Kung Fu mester ? Na ne mar...csak rajuk kell nezni ez az egesz Magyarorszag Wing Tsun dolog Maday agyszulemeny...
2012. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Valaki írna konkrétan a Győri WT edzésről is? Illetve az edzőről, Gausz Tamás-ról?
2012. jan. 25. 18:51
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Bata Zoard de meg nézném amikor ezt személyesen elmondanád Mádaynak.Akkor lehetnél ilyen okos.
2012. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Siman elmerem neki is mondani Maday nem egy legyozhetetlen felisten mint ahogy sokan gondoljak Magyarorszagon...
2012. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Jarsz hozza 5 evet wing tsunra annyi ido alatt 3 mesteri diplomad lehet ha fizetsz...Azert ne offoljuk szet Gauszrol nem tudok konkretat mondani lehet hogy neki nem a penz fontosabb mint egyeseknek...
2012. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem fogok vitatkozni ilyen mindentudó mesterrel mint te.Látom Mádayinak megvan othon az életrajza.Nemsokára találkozok vele,majd kérek tőle én is egyet.


KÉRDEZŐNEK:Szerintem menny el egy pár edzésre,próbáld ki és ha teszik csináld.Szerinem az egyik legjobb harcművészeti stilus amit tanulhatsz.

2012. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok mesterem sem mindenhato es nem kell annak lenned hogy eszrevedd mit csinal...Vegyuk William Cheung-ot 4 evig volt Yip Mannal es nagymesternek mondja magat ? Maday is jart 20-25 evet az mar tobb de az en mesterem 35 eve edz es azert nehogymar azt mond hogy Maday milyen jo amikor a mestereim mutattak be eloszor Leung TIngnak...majd kerdezd meg kinel edzett meg anno Jugoszlaviaban es meglatod...
2012. febr. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!