Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha végeztem az edzéstervem...

Ha végeztem az edzéstervem aznapi részével akkor ne edzek tovább?

Figyelt kérdés

Szóval ha aznap végzek az előírt gyakorlatokkal, akkor fejezzem be aznapra vagy csinálhatom a holnapit esetleg mást?

Illetve ha van egy előírt gyakorlat és mondjuk 5 menetre van írva, szóval 5 × 10, de a 4.-nél baromira kifáradok már, akkor is erőltessem azt a maradék egyet vagy léphetek a következő gyakorlatra?


2012. jan. 24. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 5 van előírva akkor szerintem mindenképp meg kell csinálni az 5. is és nem feladni, csak mert elfáradtál. Én mondjuk csak futok, de ha egyszer 4 ismétlés van írva, akkor nem fogom feladni a 3. ismétlésnél csak mert "elfáradtam". Legyen egy kis kitartásod, akaraterőd.

Ha több napra van bontva az edzésterved (ami jól ki van dolgozva ugye?), akkor szerintem a másnapit csak másnap csináld, hisz nem véletlenül van akkorra beütemezve, de ez csak tipp.

2012. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elég buta kérdések ezek olvas bodybuilder.hu-t és hasonló oldalakat
2012. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Perfect00 válasza:
Sose hátrálj meg! :D Ha elfáradtál pihenj de ne hagyd ki főleg ha ez egy terv.Tarsd be.CSak pihenj persze.
2012. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zakathol ***** válasza:

Ha az edzésterved több napra van bontva akkor szerinted mégis mit kéne csinálni? TÖBB NAP. Ha megcsinálnád mondjuk egy nap alatt az egészet, akkor az szerinted hány nap? 1...Az több? Nem...


B+ ennyi intelligencia legyen már...

2012. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!