Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kempozni szeretnék elkezdeni,...

Kempozni szeretnék elkezdeni, de hol?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék elkezdeni kempozni és én a University Boxing Clubra gondoltam csak nem tudom, hogy oda gyerekeket is(17) "beengednek". Amúgy Budán lakom 3. ker.

2012. jan. 25. 20:36
 1/8 A kérdező kommentje:
7 éves kortól lehet menni. És még annyit, hogy ez a fajta kempo jó önvédelemre?
2012. jan. 25. 20:48
 2/8 anonim ***** válasza:

NEM tanítanak Kempót Magyarországon. a Kempo egy indiai harcművészet. nem tudom honnan szedted hogy te azt akarsz tanulni, lehet onnan mint a fölötted lévő kérdésben a hülye gyerek a kravmagát meg a sistémát, de felejtsd el nyugodtan.

jó harcművészet oktatást nem könnyű tanulni, de kempóval élből elvágod magad.

ha university boxing klubot nézel, akkor már miért nem boxolni mész? az sem fog a veszélyes helyzetekből kihúzni, de legalább el fogsz tudni verni 1-2 embert ha arra lesz szükség.

2012. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
beengednek. legrosszabb esetben egy szülői beleegyező nyilatkozatot kérnek.
2012. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 clint ***** válasza:

aczél sztem erre gondol a srác, a kenpo karate magyar változata, és abból hogy mmaban is indulnak a srácok sztem igen jóféle küzdősport:

[link]

2012. jan. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha írna egy zenbukanos, akkor szerinte is jóféle lenne, Clint.

szerintem meg sz.ar, egy boxoló bármikor leverné az ott tanuló delikvenseket, és gyomorforgató hogy kempo néven fut valami aminek köz sincs az első harcművészethet, mert az volt bizony a "gyémánt ököl" Kempo.

hogy mma-ban jó vagy nem jó, az egy másik dolog.

2012. jan. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 clint ***** válasza:
kizárt... tökéletes példa erre Csonttörő aki a boksz után kezdett kempot tanulni ás oktatni. Felföldi Szabolcs meg az egyik legjobb magyar ketrecharcos szintén kempos. Boztos vannak roszabb helyek de erről csak jót hallottam eddig, te vagy az első aki szerint szar.
2012. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 clint ***** válasza:
egyébként az ilyen bokszoló szétverné dolgokat nem tudom honnan veszitek, hogy lehet tudni előre az ilyent?
2012. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezt nevezik beskatulyázásnak. vagy általánosításnak.
2012. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!